TeknoSA Müşteri Hizmetleri – İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
TEKNOSA Müşteri Hizmetleri

TeknoSA, 2000 yılında Sabancı Holding bünyesinde kurulmuş bir alışveriş mağazaları zinciridir. Kuruluşundan bu yana istikrarlı ve emin adımlarla büyümesine devam eden teknoloji mağazası şimdi teknoloji severlerin en uğrak adreslerinden bir tanesidir.
Teknoloji odaklı olan TeknoSA mağazaları cep telefonundan, bilgisayara, beyaz eşyadan, televizyona daha sayamayacağımız neredeyse aklınıza gelebilecek yüzlerce marka ve çeşit ürünü tek çatı altına toplamıştır. TeknoSA müşterilerine hem Türkiye’nin onlarca şehrinde yüzlerce mağazası ile hizmet vermekle beraber hemde teknosa.com e-ticaret sitesi altında online satış imkanı sunmaktadır. 2016 yılı itibariyle kendi GSM hatları olan Teknosacell’i hayata geçirmiştir. Teknosacell’in en büyük avantajı Teknosa hattını kullanan müşterilerine cep telefonlarını taksitli bir şekilde faturalarına yansıtarak ödeme imkanı sunmasıdır.

TeknoSA Müşteri Hizmetleri

TeknoSA Müşteri hizmetleri olarak, sürekli müşteri sorunlarıyla ilgilenen TeknoSA çağrı merkezi yani sıra sosyal medya, elektronik posta ve mağazalarında bulunan müşteri hizmetleri köşelerinde sorunlarını çözerek sizlere yardımcı olmak için beklemektedir. Satış öncesi ve sonrası TeknoSA müşteri hizmetleri sizlere profesyonel müşteri temsilcileriyle rehberlik etmektedir.

TeknoSA Çağrı Merkezi

Satış öncesi ve sonrasında Müşterimizin Yanındayız. Teknosa çağrı merkezi, müşterilerine sadece satış öncesinde ve satış sırasında değil, satış sonrasında da ayrıcalıklı hizmet sunma anlayışını devam ettiriyor. Sorularınıza yanıt almak için ister sabit telefonunuzdan ister cep telefonunuzdan 7 gün 09:00-22:00 çalışma saatleri arasında TeknoAsist Yardım Merkezimizi telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

0850 222 55 99

(0216) 468 36 36

TeknoSA Diğer İletişim Bilgileri

Eğer teknosa çağrı merkezi dışında farklı yollardan iletişim kurmak istiyorsanız. Öncelikle size en yakın Teknosa mağazasına uğrayabilirsiniz yada aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz Teknosa iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. 

Faks : 
+90 (216) 478 53 47
E-Posta:
[email protected]

Teknosa Genel Müdürlük Adresi
Barbaros Mahallesi, Mor Sümbül Sok. No:7/3F 1-18 Nida Kule Ataşehir Güney, Posta Kodu 34746 Ataşehir / İstanbul

Teknosa İletişim bilgileri sizlerle detaylı olarak paylaşılmıştır. Sizlerinde Teknosa hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz öneri ve şikayetleri yorum olarak bırakmaktan çekinmeyiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Halil Karahan

  24/9/2021 cuma günü Asus marka bilgisayar aldım.Bugün 5. gün hala bilgisayar Fatih İstanbul iç adresine teslim edilmedi. Firmanız UPS karguoda deyip bana bir kargo numarası veriyor 1ZEW31326837008114 kargo takibe basıyorum böyle bir paket yok diyor.Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti İstanbul içinde bir kargo beş gündür ulaşmıyor. Amerika’dan alsaydım herhalde şimdiye gelirdi. Bence Teknosa baya çağın gerisinde kalmış, çoğu firma aynı gün hatta 2-3 saatte İstanbul içi teslimat yapıyor.

 2. MEHMET KARAKAŞ

  21.08.2021 GÜNÜ ,ANTALYA DOKUMA TEKNOSA MAĞAZANIZDAKİ ALIŞ VERİŞİM ESNASINDA MAĞAZA ÇALIŞANLARINIZ VE ÖZELLİKLE MUSTAFA ÜNAL , HÜSEYİN GÜMÜŞ BEYLERE GÜLER YÜZLÜ ,SAMİMİ VE BİLGİLENDİRİCİ ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM, İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM

 3. Fatih

  Rize şubede çalışan Esrin hanıma ilgi alakadan dolayı teşekkür ederim

 4. Şahin Burğaç

  Çanakkale 17 burda avm de bulunan teknosa mağazasından 22 haziran 2021 tarihinde kurutmalı çamaşır makinesi aldık. Fakat 07 temmuz olmasına rağmen çamaşır makinesi henüz teslimi yapılmadı. Hergün arayıp ne zaman teslim olacağını sormamız rağmen bir cevap alamıyoruz. Bu durumu mağaza müdürü ile dahi görüştük ama hiç bir ilgi ve alaka görmedik. Bugün eşim mağazayı aradığında orada çalışan erkek görevli eşimi suçlayarak hiç yardımcı olmadığı gibi azarlamıştır. büyük bir kurumsal yapı olduğunu düşündüğümüz teknosa nın ve çalışanlarının ürün satıcaya kadar tatlı dilli olup ürünü sattıktan sonra daha teslim edilemeden bu kadar terbiyesiz ve alakasız olduklarını bin pişman olarak gördük. Satış elemanına gerekli şikayetimizi bildirme ize rağmen gidin istediğiniz yere şikayet edin, ürün satıldı gerisi bizi ilgilendirmez, ürünü getirecek biz değiliz diyor. Sizden ricam ivedi bu soruna bir çözüm bularak aldığımız ürünün teslimini yaptırmanızı ve bu kadar alakasız ve terbiyesiz insanı nasıl bir araya getirdiğinizi bir daha incelemenizi rica ederim.

 5. şenol özdemir

  28-04-021 tarihinde teknosadan sound core lıfe P2 kulaklık internetten sipariş vererek aldım,fakat bana gelen ürün life dot-2 marka kulaklık oldu….yaklaşık 1 ay olacak ,gelen ürünün yanlış olduğunu,istediğim ürünü göndermeleri için olmuyorsa paramın iadesi için ,işi gücü bıraktım bununla uğraşıyorum.En son 11059467 talep numarası ile müşt.hizm.işlem yaptırdım yine cevap yok.Sizin elemanınızın yaptığı yanlış gönderi cezasını niye ben çekiyorum,bin pişman oldum teknosadan sipariş verdiğime,bu kadar basit bir konunun halledilmesi 1 ay sürer mi…acil paramın iadesini istiyorum,onu ara,bunu ara ,hasta ettiniz beni yaa…parasını ödediğim bir ürün yüzünden beni niye mağdur ediyorsunuz ayıptır yaa..ben olsam sizin hizmet ve halkla ilişkiler departmanını komple işten alırım,bana acil paramı iade edin,başka bir şey istemez.Bir daha teknosa mı….

 6. yusuf şeker

  İyi günler vestel 49 ud 9500 kodlu tv 6 veya 7 aydır takip ediyorum devamlı tükendi tükendi diye yaxıyor bu ürün hiçmi satışa sunulmiyor veya insanlarla dalgamı geçiyorsunuz bunu öğrenmek istiyorum tel:5354686509

 7. ramazan

  5615621 talep numarası ile size mücaatım oldu(Çanakkale teknosa dan lg televizyon aldım, kutu içinde ekran kırık çıktı),lg ürününe sahip çıkmadı, müşteri memnuniyeti kapsamında televizyonum yenisi ile teknosa tarafından değiştirildi, bu süreçte 3 günde bir telefonla teknosa tarafından bilgilendirildim, ayrıca Çanakkale teknosa satış departmanına ve gökan beye teşekkür ederim