PTTCELL Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

PTTCELL Müşteri Hizmetleri

PTTCELL, 2013 yılında ülkemizin en eski ve köklü iletişim kurumu olan PTT (Posta Telefon Telgraf) tarafından, Türk Telekom iş ortaklığıyla beraber hizmet vermektedir, PTTCell hali hazırda mevcut olan Avea markasının alt yapısını kullanmakta olup çekim kalitesi konusunda hiç bir şekilde size sorun yaşatmayacaktır. Bu GSM operatörünü diğerlerinden ayıran ve tercih edilmesine katkı sağlayan en önemli hususların başında ekonomik tarifeleri ve Türkiye’nin her yerinde bulunan PTT şubelerinin avantajını kullanarak kolay bir şekilde TL yükleme, fatura ödeme gibi işlemlerin gerçekleştiriliyor olmasıdır. PTT’nin diğer hizmetlerinde ki güvenilirliğiyle mobil iletişim hizmetlerinde de başarılı olacağını gönül rahatlığıyla görebiliriz.

PTTCELL Müşteri Hizmetleri

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki her türlü TL, Fatura ve hat işlemlerinden PTTcell sorumludur. Fakat çekim kalitesi, şebeke sorunu vs. gibi müşteri memnuniyeti odaklı hususlardan Avea’nın sorumlu olduğunu sitesinde bildirmiştir. Tabi ki bu konularda size yardım edilmeyecek anlamına gelmiyor, sizin bildirdiğiniz soru ve sorunları Pttcell bünyesinde bulunduğu Türk Telekoma bildirerek çözüm arayışına girecektir.

PTTCELL Çağrı Merkezi

Pttcell müşteri hizmetleri başlıca olarak 7/24 hizmet veren, her konuda ulaşarak destek ve işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz 444’lü Pttcell çağrı merkezi hizmetleri numarasını kullanmaktadır. PTTcell müşteri temsilcine bağlanmak için aşağıda ki numarayı tuşladıktan sonra gerçekleştirmek istediğiniz işlemin tuşuna basmanız yeterlidir.

444 6 788

PTTCELL Diğer İletişim Bilgileri

“Pttcell, insan odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunar.” Sloganı ile müşteri iletişimine ne kadar önem verdiğini açıkca vurgulamaktadır. Pttcell iletişim kanalları oldukça geniştir. isterseniz size en yakın bir PTT şubesine, isterseniz telefon üzerinden veya tercih edeceğiniz diğer iletişim yollarından kendilerine ulaşabilirsiniz.

PTTcell satış, TL yükleme, Fatura ödeme gibi işlemleriniz için size en yakın bayisini yada PTT şubesini bu bağlantıladan bulabilirsiniz.

En Yakın PTTCELL BAYİSİ

En yakın PTT ŞUBESİ

Pttcell hizmetleri ile ilgili her türlü sorunuzu, önerinizi ve şikayetinizi aşağıdan yorum olarak iletebilirsiniz. Böylelikle diğer müşteri ve müşteri adaylarına ön bilgide bulunarak destek sağlamış olursunuz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
PTTCELL Müşteri Müşteri hizmetleri & PTTCELL Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için PTTCELL Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca PTTCELL Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Ali demur

    Caymatigim hâlde cayma bereli ödüyorum müşteri hizmetlerini aradım ilgilen olmadi