Paribu Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

Paribu Müşteri Hizmetleri İletişim


Paribu
Teknoloji A.Ş 2017 yılının başlarında hizmete girmiş olan bir kripto para borsasıdır.

Henüz diğer alternatiflerine göre yeni olmasının rağmen Türkiye’de yapılan bitcoin işlem hacmi konusunda, borsalar içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Paribu’yu diğerlerinden ayıran belkide en büyük özeliği hesap onayı gereksimi duymadan 500TL ye kadar işlem gerçekleştiriyor olabilmenizdir. Daha fazla miktarlarda işlem yapmanız için kimlik doğrulaması sunmanız gerekmektedir. 2 tecrübeli ortak tarafından kurulan Paribu tamamen yasal ve vergi hükümlülüğünü yerine getiren bir kuruluştur. Paribu Bitcoin borsasını kısaca tanımlamak gerekirse, TL olarak siteye yükleyeceğiniz bakiye karşılığında bitcoin ve zamanla yeni gelecek olan altcoinler arasında alım satım yapabileceğiniz bir alandır. Günümüzün popüler para birimi olan bitcoin hız kesmeden büyümeye devam ederken, Paribu oldukça ihtiyaç duyulan bir sektöre başarılı bir şekilde giriş yapmıştır.

Paribu Müşteri Hizmetleri

Binlerce üyesi olan Paribu bitcoin borsası müşteri hizmetleri konusunda oldukça dikkatli davranmaktadır. Sitesinin kullanım arayüzü oldukça kullanıcı dostudur. Her ne kadar güvenli ve kullanışlı bir platform olsa da konu para olunca daha dikkatli adımlar atmak için Paribu müşteri temsilcilerinden destek almak önemlidir.
Paribu müşteri hizmetleri sayesinde yardım ve destek alabileceğiniz bazı konular aşağıda yer almaktadır.

 • Türk Lirası Yatırma ve Çekme İşlemleri
 • Alış Satış İşlemleri
 • Bitcoin Yatırma ve Çekme İşlemleri
 • Hesap Onayı ve Üyelik İşlemleri
 • Duyurular
 • Güvenlik
 • Ücretler
 • Paribu ve Bitcoin Hakkında
 • Görüş ve Önerileriniz

Paribu Çağrı Merkezi

7/24 iletişime açık Paribu çağrı merkezi numarası aşağıda yer almaktadır. Her konuda sorun ve şikayette Paribu telefon numarası üzerinden iletişime geçerek sorunlarınızı çözebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

0850 303 60 00 


Şu anlık sadece SMS ile destek sağlamaktadır!

Paribu Diğer İletişim Bilgileri

Paribu online bir platform olduğu için diğer iletişim yolları da bir hayli hızlı ve sağlıklı işlemektedir. Paribu online destekle 7/24 yazışma gerçekleştirerek çözüm arayışı bulabilirsiniz.
Paribu Teknoloji A.Ş. Adres
Cumhuriyet Cd. No:3/1 
Kavacık, Beykoz, İstanbul

Ayrıca sizlerinde Paribu ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerini aşağıdan yorum olarak paylaşarak başka kullanıcılara ön bilgi sağlamış olursunuz.

Paribu Müşteri Müşteri hizmetleri & Paribu Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Paribu Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Paribu Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Bunları da sevebilirsiniz
Paribu Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri” için 11 yorum
 1. Bu gün ziraat bankasından 4997 TL ödeme. Yaptım 1 saat oldu. Daha hesabıma geçmedi paribuyu. Denedim 1500 TL oradnada 15 dakika oldu. Ortamda geçmedi

 2. Yardımcı olun artık 1000 TL atm ne den yatmadı hala kimse niye muhatap olmuyor oraya mi gelelim ila

 3. Pariboya 89750tl para aktardım hala hesabıma geçmedi bir türlü size ulaşamıyorum bı cevap verseniz insanları bu kadar mağdur etmenin hiç bir manası yok

 4. merhaba yayınlamanızı istememekteyim Paribu olarak tarafıma reklam ile ilgili kişi bilgisini iletmenizi rica etmekteyim.

  1. Merhaba Özlem hanım yukarıda bulunan Paribu iletişim bilgilerinden iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir