Olymp Trade Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

2 Yorumlar
Olymptrade Müşteri Hizmetleri

Olymp Trade, 2014 senesinde hizmete başlamış bir tür finansal broker yatırım platformudur. Tüm işlemler online olarak site üzerinden gerçekleşir. Özelikle Finans sektörüne yabancı henüz yeni başlamış ve paralarını değerlendirme adına arayışa girmiş kişilerin öncelikli tercihidir. Olymptrade’nin tercih edilmesinin en başlıca sebeplerinden ilki, diğer borsa oyunlarına göre kolay bir yapıda sahip ikili opsiyona sahip olmasıdır. Yani tek yapmanız gereken bir emtia yada döviz çinsinin belirli bir süre içerisinde, şuanda olduğu konumdan yükselip yada düşeceğini tahmin ederek para kazanma olayıdır. Bu duruma ikili opsiyon adı veriliyor. Olymp Trade firmasının ülkemizde tercih edilme sebeplerinden bir diğeri ise Türkiye’ye gerek reklam gerek bu alanda eğitim çalışmalarının bir hayli yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Olymptrade yeni müşteriler kazanma adına büyük ihtimalle sizlerinde denk geldiği bir çok reklam, video ve telefon ile müşteri kazanma çalışmaları mevcuttur.

Eğer amacınız Olymp Trade’ye üye olmaksa BURAYA TIKLAYINIZ
Bilmenizi isteriz ki bu konu yatırım tavsiyesi değildir.

Olymptrade Müşteri Hizmetleri

Aylık olarak 200 bin civarı bireysel müşteri tarafından işlem gerçekleştirilen Olymptrade müşteri hizmetleri her konuda uzman bir ekip tarafından yöneltilmektedir. Olymptrade müşteri hizmetleriyle iletişim kurarak eğitim, yardım, destek ve şikayetlerinizi bildire bileceğiniz bir çok iletişim şekli mevcuttur. Olymptrade müşteri temsilcileri, müşterileriyle telefon, mail gibi bir çok yolla destek amaçlı sürekli iletişim halindedir.

Olymptrade Çağrı Merkezi

Aralıksız olarak sizleri telefon başında karşılamayı bekleyen finansal konularda uzman müşteri temsilcilerini Olymptrade çağrı merkezi numaralarından 7-24 telefonla arayabilirsiniz. Ayrıca size vermiş olduğumu Olymp Trade çağrı merkezi numarasını aramanız için bir müşteri olmanıza gerek yoktur bu alanla ilgili bilgi almak içinde çekinmeden arayarak uzmanlarla ücretsiz görüşebilirsiniz.

0 (850) 3902773

Konuşma ücretlendirmesi GSM operatörünüzün standart tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Harici bir ücret alınmamaktadır.

Olymptrade Diğer İletişim Bilgileri

Olymptrade ile iletişim kurmanın bir çok yolu vardır, eğer telefon haricinde farklı yazışma yollarından Olymptrade müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz bilgileri kullanabilirsiniz.

Olymptrade Türkiye için açılmış E-posta adresine yönelteceğiniz sorular bir iş günü içerisinde cevaplanmaktadır.
[email protected]


Skype
evgeniya.olymptrade


Mail
[email protected]olymptrade.com

Olymptrade Adres Bilgileri
Smartex International Ltd.:
Registration No.: 144540
Registered Address: Suite C, 2nd Floor, Orion Mall, Palm Street, Victoria, Mahe, Seychelles.

2. Adres
The operational activity of the site is supported by the company WALLFORT LIMITED
Registration No.: HE364695
Registered Address: Irodi Attikou 8A, Lakatamia, 2332, Nicosia, Cyprus

Olymp Trade şikayet, öneri ve tavsiyelerinizi yorum olarak aşağıya bırakırsanız bu alanda işlem yapmak isteyen kişilere yardımcı olabileceğinizi unutmayınız.


2 Yanıt “Olymp Trade Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri” için

  • Nedim Ererișken 17 Kasım 201818:18

    Hesabımın tekrar açılması ni rica ediyorum

    Cevapla
  • Erdem Taş 9 Mart 201901:36

    Öyle ya da böyle, adamların hakkını yemeyelim, %80 kazanç fırsatını bu devirde kim kime veriyor? Oldukça başarılı bulduğum bir yatırım platformu.

    Cevapla

Yorum Gönder