Çiftlik Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
Çiftlik Bank Müşteri Hizmetleri İletişim

Çiftlik Bank 2016 yılında kurulan online tabanlı bir oyundur. Asıl merkezi KKTC olarak bilinmektedir. Çiftlik Bank’ı diğer oyunlardan ayıran en temel özeliği ise gerçek para ile oynanabilen bir platformdur. Çiftlik Bank adlı oyunda adeta bir çiftçi gibi tarlalar ekip, büyük baştan küçük başa hayvanlar besleyip çiftliğinizi büyüterek adeta etinden sütünden yararlanıyorsunuz. Kimine göre sadece bir oyun olan bu sektörün iddiasına göre sizin yaptığınız her yatırım karşılığında gerçek hayatta karşılığı olan bir şey alınarak ticareti yapılıyor. Bu durumda bu ticaretten sizde karınızı alıyorsunuz. Benzeri bir çok kez açılan bu tür online oyunun belkide uzun süreli ayakta kala bileni tek Çiftlik Bank’tır.

Kişisel bir not düşmemiz gerekirse bu ve benzeri oyunları sadece zevk için oynamanız, yatırım amaçlı görmemeniz bizim şahsi fikrimizdir.

Çiftlik Bank Müşteri Hizmetleri

Doğal olarak işimiz hayvan, tarla vs. olunca herkes bu olayların üstesinden  kolaylıkla gelemeyebiliyor. Ayrıca Çiftlik Bank gerçek para birimi ile oynandığı için kritik kararlar almadan önce yada yapılan hataların giderilmesi konusunda bir desteğe ihtiyaç duyuyor. Ayrıca Çiftlik Bank şikayet veya önerilerinizi de bu iletişim bilgilerinde kendilerine iletebilirsiniz. Bu veya benzeri durumlarda Çiftlik Bank müşteri hizmetleri ile iletişim kurabileceğiniz bir çok yol bulunuyor.

Çiftlik Bank Çağrı Merkezi Numarası

Bu numaradan Çiftlik Bank çağrı merkezine ulaşarak 7-24 saat destek ve yardım alabilirsiniz. Yurt içinden arayanlar için Çiftlik Bank telefon numarasının başına +90 koymaları gerekmemektedir. Fakat yurt dışından bir operatör ile arıyorsanız aşağıda vermiş olduğumu Çiftlik Bank çağrı merkezini tam olarak tuşlamanız gerekir.

+90 850 346 51 79

Çiftlik Bank Diğer İletişim Bilgileri

Eğer telefon haricinde yazılı olarak Çiftlik Bank iletişim bilgileri gerekiyorsa mail adresi yada yerleşim adreslerini tercih edebilirsiniz.

E-Posta Adresi
[email protected]

Çiftlik Bank Türkiye Adresi

SARAY MH. DR ADNAN BüYüKDENIZ CD NO :4 AKKOM OFFICE PARK 2. BLOK K:10 PK:34768 ÜMRANIYE /İSTANBUL

Sizlerde Bu oyun hakkında öneri, tecrübe ve şikayetlerinizi aşağıdan yorum olarak bırakabilirsiniz. Böylelikle Çiftlik Bank oynayan yada oynamak isteyen kişilere rehberlik etmiş olursunuz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. emine

    dolandırıldım ve sizin oyununuza para ödemiş bulundum bunu geri iade edebilme şansınız varmi