TNT Müşteri Hizmetleri İletişim & Çağrı Merkezi Numarası

TNT Express Müşteri Hizmetleri

TNT Express 60 bin civarı çalışanı ile 200’den fazla ülkeye kargo ve lojistik hizmeti veren bir şirkettir. Günlük milyonlarca teslimat gerçekleştirmektedirler. TNT kargoyu diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerden biriside kişiye özel esnetilebilir çözümler sunmasıdır. Bu konuda ne zaman ve nereye isterseniz anlaşarak TNT kargo ile teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dünya çapında önde gelen bir çok lojistik şirketi ile beraber çalışan TNT Express’le gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini ön planda tutan, müşterisini dinleyerek anlayıp harekete geçen bir portföy çizmektedirler. Hizmet konusunda hiç bir ayrım gözetmeyen ister büyük bir lojistik ihtiyacınız olsun isterse bir zarf olsun en iyi koşullarda teslimatınızı gerçekleştirmektedir. Türkiye’de özelikle kurumsal firmalar tarafından daha çok tercih edilen bir yapıya sahiptirler.

TNT Express Müşteri Hizmetleri

Her zaman müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye çalışanlarıyla ihtiyacınız olabilecek her türlü soruya cevap veren TNT Müşteri Hizmetleri iletişim bilgileri aşağıda sizlere sunulmuştur.

TNT Express Çağrı Merkezi Numarası

444 0 868

TNT çağrı merkezi numarası üzerinden her türlü bilgi, işlem ve sorgulama gibi hizmetleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TNT Gönderi Takip

TNT kargo ile gönderilerinizin güncel durumunu sorgulamak mümkün, bunun için size verdiğimiz resimli bağlantıya tıklayınız ardından açılan sayfa üzerinden “Konşimento Numarası” yada ” Müşteri Referans Numarası” aracılığı ile Tnt kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

TNT Express Gönderi Takip

TNT Express Türkiye Adres

 TNT international express taşimacilik ti̇caret li̇mi̇ted şirketi̇
İşletme Merkezi:    Saray Mah. Site Yolu Sok. No.21 34768 Ümraniye / İstanbul

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
TNT Müşteri Müşteri hizmetleri & TNT Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için TNT Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca TNT Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Narenciye İhracat (Citrus Eksport) LTD.

  Merhaba.. İyi günler.
  000775318 nolu aboneniziz.
  2019 Eylül ayından 2020 Temmuz ayına kadar olan
  süre içerisindeki Cari Hesap Extresini gönderebilir misiniz?.
  Teşekkürler.

  BÜNYAMİN ŞAHİN
  Narenciye İhracat (Citrus Eksport) LTD.

 2. Yüksel ünlü

  Kg 7.0
  90/60/18 ebatlarında ki koli kaç tl tutar