21 Kasım 2017 Salı

FedEx Müşteri Hizmetleri & İletişim BilgileriFedEx İletişim Bilgileri & FedEx Kargo, Gönderi Takip

FedEx Müşteri Hizmetleri İletişim

FedEx Müşteri Hizmetleri

FedEx Kargo müşteri hizmetleri oldukça dikkatli çalışan ve sorunlarınıza hızlı çözüm bulmaya çalışan donanımlı müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.
FedEx Express, TNT'yi Türkiye'deki yeni hizmet sağlayıcısı olarak atamıştır. TNT, FedEx Express gönderilerinin alımı ve dağıtımını sağlamanın yanı sıra gümrük çekimi konusunda da destek sağlayacaktır.
Herhangi bir sorunuz olması veya gönderiniz ile ilgili desteğe ihtiyacınız olması durumunda, Pazartesi ile Cumartesi günleri ve 08:30 ile 21:00 saatleri arası TNT Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.


FedEx Çağrı Merkezi Numaraları

Belirtiğimiz üzere Fedex Türkiye'de ki kargo hizmetlerini TNT firmasıyla ortak yürütmektedir. FedEx Çağrı Merkezi Numaraları aynıdır, bu yüzden kafanız karışmas aşağıdaki FedEx Telefon numarasını tuşlayarak işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

FedEx Telefon:
444 9 339


FedEx Gönderi Takip

FedEx Gönderi ve Kargo Takip
FedEx gönderilerinizin güncel durumunu öğrenerek kargo takip sorgulaması yapmak isterseniz, yukarıda görülen ekrana tıkladıktan sonra belirtilen alan içerisine takip numaranızı, referans numarasını ya da taşımacılık kontrol numarasından birini seçerek numarayı kutuya girip ardından "TAKİP ET" butonuna basınız.

Diğer FedEx İletişim Bilgileri

Farklı yollardan iletişime geçmek isterseniz Fedex Türkiye mail ve yazışma adreslerini sizlere sunuyoruz.

FedEx E-Posta Adresi
turkey@fedex.com

FedEx Adres:
TNT International Express Tasimacilik Tic. Ltd. Sti
Saray Mahallesi, Site Yolu Sokak, No:21, 34768 Ümraniye, İstanbulFedEx Hakkında

FedEx yani eski ismiyle bilinen Federal Express dünya çapında önde gelen bir lojistik şirketidir.
1971 Yıllında oluşturulan bir Amerikan kuruluşudur. 
Bu gün dünya çapındaki 280.000'i aşkın çalışanı, 669 uçak, 75.000'i aşkın araç ile günde 6,5 milyon paket taşıyarak dünya üzerinde 220 ülke ve bölgede FedEx müşterilere hizmet vermeye devam ediyor.
FedEx Türkiye'de kargo alanında güvenilirlik ve hızlı teslimat garantisiyle tanınan bir kargodur. Türkiye'de henüz her noktaya teslimatı olmasa da hızla alanını genişletmeye devam etmektedir.


Sizlere FedEx Müşteri Hizmetleri ile ilgili görüş öneri ve isteklerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Hizmeti PaylaşKonu hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

0 yorum:

Yukarıdaki bilgileri bulunan konuyla ilgili, soru, sorun, talep, teşekkür ve şikayetlerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.