Hızlıal Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

Hızlıal Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi  – İletişim Bilgileri

müşteri hizmetleri rehberleri
Hızlıal Müşteri Hizmetleri

Hızlıal.com 2007 yılında EUROTECH Bilgi Sistemleri A.Ş tarafından kurulmuş olan bir çevrim içi alışveriş sitesidir. 1990 yılından bu yana özelikle elektronik alanında tecrübe kazanmış olan ekibiyle internetin ve e-ticaretin yayılmasıyla birlikte Hızlıal.com sitesini meydana getirmişlerdir. Öncelik olarak Hızlıal müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlayarak geleceğe yatırım yapma mantalitesini benimsemiştir. Özelikle elektronik ürünleri uygun fiyata satışıyla tanınmış olan bu e-ticaret sitesi gün geçtikçe hem müşteri portföyünü hemde ürün yelpazesini genişletmektedir.

Hızlıal Müşteri Hizmetleri İletişim

Hızlıal müşteri hizmetlerine bir çok yol ile ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Size kolay gelen iletişim yollarından hangisini seçerseniz seçin, Hızlıal müşteri temsilcileri size en iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olacaklardır.
Tek yapmanız gereken aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Hızlıal.com Müşteri Hizmetleri iletişim yollarından birini tercih ederek iletişim kurmaktır.

Hızlıal Çağrı Merkezi Numarası
Hızlıal çağrı merkezi hafta içi günlerinde saat 09:00 ile18:00 arasında hizmet vermektedir. Hızlıal telefon numarası aracılığı ile ister ürünler hakkında bilgi alın isterseniz de ödeme, üyelik, kargo gibi konularda kendilerine sorular yönelterek çözüm arayışına gidin.

444 5 495

Hızlıal E-Posta
[email protected]

Hızlıal Fax
0216 645 00 50

Hızlıal Adres
DUDULLU OSB MAH. 1 CAD. FABRIKALAR 13 1 ÜMRANIYE/ISTANBUL

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *