CEPTETEB Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

CepteTEB Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi – İletişim Bilgileri

CEPTETEB Müşteri Hizmetleri

Bir TEB bankası girişimi olan CepteTeb, internet müşterileri için fiziki şubesi olmayan fakat her şeyin internet aracılığı ile kontrol edildiği bir elektronik bankacılık hizmeti vermektedir.
CepteTeb’in masrafsız işlemler ve günü birlik vadeli hesapları ile dikkat çekmektedir. Bu da elektronik bankacılığının avantajlarındandır. Çünkü fiziki bankalarda bulunan masrafların neredeyse CepteTeb’de hiç biri yoktur. İşlemlerinizi akıllı telefonlarınıza indirdiğiniz CepteTeb uygulamaları, ATM ve Bilgisayarınız gibi ortamlarda gerçekleştirilir.

CepteTeb Müşteri Hizmetleri konusunda da fiziki bankalardan geri kalır bir yanı yoktur. CepteTeb Çağrı Merkezi başta olmak üzere bir çok iletişim kanalı aracılığı CepteTeb müşteri temsilcilerine bağlanarak canlı destek hizmeti alabilirsiniz.

CEPTETEB Müşteri Hizmetleri Numarası

Aşağıda ki CepteTEB çağrı merkezi numarasını arayarak 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Cepte TEB müşteri temsilcisine direk bağlanmak için tek yapmanız gereken çağrı merkezini aradıktan sonra telefonunuzdan “0” rakamını tuşlamak.

0850 222 09 29

CEPTETEB İletişim Bilgileri

Ayrıca internet üzerinden kolayca yardım almanız gerekirse tek yapmanız cepteteb destek merkezine size vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşarak çözüm arayabilirsiniz.

CepteTEB Online Yardım Merkezi

CepteTEB Sosyal Medya İletişim
Sosyal medya hesapları aracılığı ile de CepteTEB’le iletişim kurabilirsiniz.

CepteTEB Facebook İletişim

CepteTEB Twitter İletşim


CepteTEB Merkez Adresi


CepteTEB ile ilgili soru, sorun ve şikayetlerinizi bize yorum olarak gönderebilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
CEPTETEB Müşteri Müşteri hizmetleri & CEPTETEB Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için CEPTETEB Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca CEPTETEB Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *