Google Adwords Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

Google Adwords Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi Telefonları – İletişim

Adwords Müşteri Hizmetleri İletişim

Ülkemizde de yoğun olarak talep gören internet reklamcılığının en önemli adresi Adwords bir Google hizmetidir. Google’nin en büyük gelir kaynağı olan bu servis aynı zamanda işini internete taşımak isteyen içinde oldukça geri dönüşü yüksek bir reklam yatırım seçeneğidir. Anlayacağınız gibi her iki taraf içinde güzel bir iş ortaklığıdır.
Adwords çalışma mantığı açık artırma bazlıdır. Tıklama başına (TBM) veya gösterim başına (BGBM) ücretlendirilen reklam verme seçenekleriniz bulunmaktadır. İstediğiniz bir yada daha fazla belirleyeceğiniz anahtar kelimelerde Google arama motoru sıralmasında yada Google yayıncı patnerlerinin sitelerinin reklam alanlarında reklamlarınız görsel ve metin bazlı olarak, verdiğiniz teklifle doğru orantılı diğer rakiplerinizden önde çıkmaktadır. Adwords üzerinden reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz  bir çok tarzda seçenekler sunulmaktadır.
İşinizi büyütmek ve internetin size sunduğu avantajlardan yararlanmak adına atılabilecek en iyi adımlardan birisidir Adwords hizmetleri.

Adwords Müşteri Hizmetleri

Google’la reklam vermenize yardımcı olmak ve reklamlarınızı daha işlevsel hale getirmek için Adwords müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Size sunmuş olduğumu Adwords çağrı merkezi yada diğer Adwords iletişim bilgileri üzerinden reklam uzmanlarına ulaşarak ücretsiz profesyonel yardım alabilirsiniz.

Adwords Yardım Merkezi

Adwords Türkçe Forumu

Adwords Çağrı Merkezi Numaraları

Adwords üzerinden reklam verme hakkında yada soru, sorun ve destek için istediğin Adwords telefon numarasını 7/24 arayabilirsiniz.

444 21 07

0850 390 2060

0850 390 2100

Google Türkiye Ofisi Adresi
Eski Büyükdere Caddesi No: 294 34394

Sizlerinde Google Adwords hakkında paylaşmak ve sormak istediğiniz şeyler varsa yorum olarak aşağıya bırakınız. Ayrıca Adwords iletişim konusunda bir sorununuz varsa bizlere bildiriniz. 

Yorum Gönder

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. *

Yorumlar

  1. AYHAN KILINÇ

    16.06.2018 TARİHİNDE GOOGLE ADWS58778744 DAN 8 ADET GOOGLECCŞ GOOGLE.COM DAN DA 1 ADET 992,15 TL TOPLAMDA 8929,35 TL SONU 4774 İLE BİTEN AXESS KREDİ KARTIMDAN İZİNSİZ ÇEKİM YAPILMIŞTIR. İVEDİLİKLE İLGİLENMENİZİ RİCA EDİYORUM.

    • MusteriHizmet

      Merhaba Ayhan bey, Bu durumda yukarıda paylaşmış olduğumuz Adwords müşteri hizmetleri numarasını arayarak daha hızlı sonuç alabilirsiniz.