10 Ağustos 2017 Perşembe

Google Adwords Müşteri Hizmetleri & İletişim BilgileriGoogle Adwords Müşteri Hizmetleri - Çağrı Merkezi Telefonları - İletişim


Adwords Müşteri Hizmetleri İletişim


Ülkemizde de yoğun olarak talep gören internet reklamcılığının en önemli adresi Adwords bir Google hizmetidir. Google'nin en büyük gelir kaynağı olan bu servis aynı zamanda işini internete taşımak isteyen içinde oldukça geri dönüşü yüksek bir reklam yatırım seçeneğidir. Anlayacağınız gibi her iki taraf içinde güzel bir iş ortaklığıdır.
Adwords çalışma mantığı açık artırma bazlıdır. Tıklama başına (TBM) veya gösterim başına (BGBM) ücretlendirilen reklam verme seçenekleriniz bulunmaktadır. İstediğiniz bir yada daha fazla belirleyeceğiniz anahtar kelimelerde Google arama motoru sıralmasında yada Google yayıncı patnerlerinin sitelerinin reklam alanlarında reklamlarınız görsel ve metin bazlı olarak, verdiğiniz teklifle doğru orantılı diğer rakiplerinizden önde çıkmaktadır. Adwords üzerinden reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz  bir çok tarzda seçenekler sunulmaktadır.
İşinizi büyütmek ve internetin size sunduğu avantajlardan yararlanmak adına atılabilecek en iyi adımlardan birisidir Adwords hizmetleri.

Adwords Müşteri Hizmetleri

Google'la reklam vermenize yardımcı olmak ve reklamlarınızı daha işlevsel hale getirmek için Adwords müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Size sunmuş olduğumu Adwords çağrı merkezi yada diğer Adwords iletişim bilgileri üzerinden reklam uzmanlarına ulaşarak ücretsiz profesyonel yardım alabilirsiniz.

Adwords Yardım Merkezi

Adwords Türkçe Forumu

Adwords Çağrı Merkezi Numaraları
Adwords üzerinden reklam verme hakkında yada soru, sorun ve destek için istediğin Adwords telefon numarasını 7/24 arayabilirsiniz.

444 21 07

0850 390 2060

0850 390 2100


Google Türkiye Ofisi Adresi
Eski Büyükdere Caddesi No: 294 34394


Sizlerinde Google Adwords hakkında paylaşmak ve sormak istediğiniz şeyler varsa yorum olarak aşağıya bırakınız. Ayrıca Adwords iletişim konusunda bir sorununuz varsa bizlere bildiriniz. 
Bu Hizmeti PaylaşKonu hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

0 yorum:

Yukarıdaki bilgileri bulunan konuyla ilgili, soru, sorun, talep, teşekkür ve şikayetlerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.