Google Adwords Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

4 Yorumlar

Google Adwords Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi Telefonları – İletişim

 

Adwords Müşteri Hizmetleri İletişim

Ülkemizde de yoğun olarak talep gören internet reklamcılığının en önemli adresi Adwords bir Google hizmetidir. Google’nin en büyük gelir kaynağı olan bu servis aynı zamanda işini internete taşımak isteyen içinde oldukça geri dönüşü yüksek bir reklam yatırım seçeneğidir. Anlayacağınız gibi her iki taraf içinde güzel bir iş ortaklığıdır.
Adwords çalışma mantığı açık artırma bazlıdır. Tıklama başına (TBM) veya gösterim başına (BGBM) ücretlendirilen reklam verme seçenekleriniz bulunmaktadır. İstediğiniz bir yada daha fazla belirleyeceğiniz anahtar kelimelerde Google arama motoru sıralmasında yada Google yayıncı patnerlerinin sitelerinin reklam alanlarında reklamlarınız görsel ve metin bazlı olarak, verdiğiniz teklifle doğru orantılı diğer rakiplerinizden önde çıkmaktadır. Adwords üzerinden reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz  bir çok tarzda seçenekler sunulmaktadır.
İşinizi büyütmek ve internetin size sunduğu avantajlardan yararlanmak adına atılabilecek en iyi adımlardan birisidir Adwords hizmetleri.

Google Adwords ismini yenileyerek Google Ads olarak güncellemiştir.

Google Ads Müşteri Hizmetleri Yeni İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız

Adwords Müşteri Hizmetleri

Google’la reklam vermenize yardımcı olmak ve reklamlarınızı daha işlevsel hale getirmek için Adwords müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Size sunmuş olduğumu Adwords çağrı merkezi yada diğer Adwords iletişim bilgileri üzerinden reklam uzmanlarına ulaşarak ücretsiz profesyonel yardım alabilirsiniz.

Adwords Yardım Merkezi

Adwords Türkçe Forumu

Adwords Çağrı Merkezi Numaraları

Adwords üzerinden reklam verme hakkında yada soru, sorun ve destek için istediğin Adwords telefon numarasını 7/24 arayabilirsiniz.

444 21 07

0850 390 2060

0850 390 2100
 

Google Türkiye Ofisi Adresi
Eski Büyükdere Caddesi No: 294 34394

Sizlerinde Google Adwords hakkında paylaşmak ve sormak istediğiniz şeyler varsa yorum olarak aşağıya bırakınız. Ayrıca Adwords iletişim konusunda bir sorununuz varsa bizlere bildiriniz.


4 Yanıt “Google Adwords Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri” için

 • AYHAN KILINÇ 18 Haziran 201809:19

  16.06.2018 TARİHİNDE GOOGLE ADWS58778744 DAN 8 ADET GOOGLECCŞ GOOGLE.COM DAN DA 1 ADET 992,15 TL TOPLAMDA 8929,35 TL SONU 4774 İLE BİTEN AXESS KREDİ KARTIMDAN İZİNSİZ ÇEKİM YAPILMIŞTIR. İVEDİLİKLE İLGİLENMENİZİ RİCA EDİYORUM.

  Cevapla
  • MusteriHizmet 18 Haziran 201816:49

   Merhaba Ayhan bey, Bu durumda yukarıda paylaşmış olduğumuz Adwords müşteri hizmetleri numarasını arayarak daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

   Cevapla
 • İbrahim 9 Aralık 201808:49

  08.12.2018 tarihinde iznim ve bilgim olmadan 2500 TL tutarında para çekilmiştir. Google ads ile Herhangi bir ilgim olmadığı halde lütfen ilgenmenizi rica ediyorum .kartım boşaltılmış durumda

  Cevapla
  • MusteriHizmet 9 Aralık 201817:51

   Alperen bey öncelikle zaman kaybetmeden bankanızla görüşerek bu işlemi geri aldırmaya çalışınız. Ardından sizlere sunduğumuz google ads iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçerek yardım talep edebilirsiniz.

   Cevapla

Yorum Gönder