BİM Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

BİM Müşteri Hizmetleri İletişim

BİM Müşteri Hizmetleri

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisidir. Ortalama 600 ürünü müşterilerine ulaştıran alışveriş mağazası giderek portföyünü genişletmektedir.

Şuan da Türkiye’de binlerce mağazaya sahip olan BİM aynı zamanda bir çok ülkede yüzlerce mağaza açarak müşterilerine hizmet sunmaya ve genişlemeye devam etmektedir. Özelikle temel gıda maddelerini olabilecek en minimum düzeyde satışını gerçekleştiren firmanın amacı paradan önce müşteri kazanmak olmuştur. BİM sattığı ürünlerde edindiği misyon doğrultusunda en ucuz fiyata ürünleri ulaştırma çabası içerisindedir. Farklı ürünler ve indirimleri kaçırmamak için Bim’in yayımlamış olduğu haftalık BİM aktüel ürünler dergisini de takip edebilirsiniz. Bu ve benzeri Bim’in ayrıcalıklarından kaynaklı olarak bir çok müşteri BİM mağazalarını tercih etmektedir.Tamamen bir Türk firması olan alışveriş mağazası BİM’in hisseleri halka arz edilmiştir. Müşterilerine yazılı, sesli ve yüz yüze her türlü desteği sunan Bim müşteri hizmetleriyle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Ayrıca bir GSM operatörü olarakta Bimcell’li yakın zamanda hizmete sokan şirket oldukça yoğun talep alarak başarıya ulaştı. Sizlere sunmuş olduğumuz Bim müşteri hizmetleri iletişim bilgileri sayesinde Bimcell hattınızla ilgili sorunları da çözebilirsiniz.

BİM Çağrı Merkezi Numaraları

Aşağıda ki Bim çağrı merkezi numaraları aracılığı ile iletişim kurarak, soru, sorun, şikayet ve taleplerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

BİM Mağazaları Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için aşağıda ki numarayı kullanarak çağrı merkezine ulaşabilisiniz.

0850 254 44 44

BİMCELL müşteri hizmetleri için aşağıda ki numarayı kullanabilirsiniz

0212 444 4 551

MAXX Ürünleri ile ilgili destek almak isterseniz aşağıda ki numarayı kullanabilirsiniz.

0212 444 0 567


BİM Diğer İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adres ve Telefonu
BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye
Telefon: 0216 564 03 03
Faks: 0216 311 79 78

BİM İletişim Maili

Yazılı olarak bim mağazası ile internet ortamında iletişim kurmak isterseniz e-posta yolunu seçerek online destek alabilirsiniz.
[email protected]


Ayrıca Bim ile ilgili her türlü konuda bize aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Alev

  Merhaba ben istanbul büyükçekmece türkoba mahallesindeki bim den devamlı hergün ekmek almaktayız ama geçen gece sahurda ekmeğinizden taş çıktı sonra bunu alo 174 gıdaya şikayet ettim fırını ve çalışanlarınıza durumu söyledik pek kâle almadılar fırınınızı değiştirmenizi talep ediyoruz oba fırın ismi ve komşumada cam parçası çıkmış ekmeğin içinden kimse bu durumla ilgilenmemektedir sizden ricam lütfen bu duruma bir el atın oba fırının ekmeklerinden şikayetçiyiz.

 2. Sami Acar

  K.Çekmece,cumhuriyet mahallesi hatboyu cad.No:126’da 60m2 Depolu dükkan var.BİM Mağazası olmasını düşünüyoruz

 3. Hülya Ceritoğlu

  19 mart eryaman demo park Ankara mağazanizdan kızartmalık 2 kilo nevşehir patatesi aldım 10.90 tl ödedim soydugum bütün patateslerin içi öbek öbek siyahlar vardı yani yarısından fazlası atıldı resmini de çektim .

 4. A.Kadir

  Merhaba,Ben Ankara’dan Em.Hs.Uz.Kadir,69 yaşındayım veYıllardır Bim müşterinizim.Yaşamkent’deki yeni açılan şubenizden bir hafta önce “Simbat Kabuklu yer fıstığı 500 gr.lık paket olandan” aldım.Dün açtığımda acımış,Bozulmuş,çürük ve küf içinde olan neredeyse yarısı çöpe gitti.Oysa siz her noktada kontrol edilip öyle sattığınızı bildirir reklamlarınız vardı.Ayrıca Üzerinde “WOME Madlen Çikolata-Sütlü ve Bitter” yazan Bir kutu
  ÇİKOLATA aldım.Çikolatayla ilgisi olmadığı gibi tadıda yoktu ve acıydı.Bedeli küçük ama intibası kötü.Açtığımız içinde değmez diye iadeyede götürmedik! Birde” Nimet fırınının” ekmekleride çok sık eksik gramajlı çıkmaktadır.Bilesiniz.!
  Durum böyle olunca siz Sayın ilgililere durumu iletmenin doğru olacağını düşünerek,zatıalinizin bilgilerinize sunuyorum.
  Bu arada ( Küçük ve Orta boy delikli PAKEL Marka Kevgir (kepçe) şeklinde) ile (Yağ Sıçratmaz) ve
  (Kaliteli,Kelepçeli Baton KEK kalıbı) getirmenizi rica ederiz.(Geçen haftaki Hobby Life,Vittoria 10 litrelik
  Çöp kovasındanda aldık)Tşk.ederiz.
  Müşteri memnuniyetini önemsediğinizi düşünerek,daha dikkatle ürünlerin seçilmesi hususunda;ilgili görevlileri ikaz ve uyarınızı yapacağınız inancıyla,Gereğini arz ve rica ederim.Saygılarımla

 5. osman

  Isparta mağazalarınızdan defalarca soğuk meşrubat satılmasını önermeme rağmen hep kulak ardı edilmesi müşteriyi takmamak değilmi dir.?