VODAFONE Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

2 Yorumlar
Vodafone Müşteri Hizmetleri iletişim
Eski adı Telsim olan gsm firması satılmış ve yeni ismi Vodafone olarak değiştirilmiştir. Eski adıyla Telsim, yeni unvanıyla Vodafone ülkemizde en çok tercih edilen telefon hatlarının başında gelmektedir. Sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok noktasında önde gelen bir gsm operatör sağlayıcısıdır. Diğer operatörlerde ki gibi burada da istenmedik sorunlar yada bilgi almanız gereken durumlar olabilmektedir. Bu yüzden  müşteri hizmetleri ile iletişim kurmamız gereken durumlar doğabilir. Bunların başlıca nedenleri kontör(TL), fatura bilgisi sorgulama, şikayete bulunma, yardım alma, bilgi sorgulama, itiraz gibi bir çok nedene dayalı Vodafone çağrı merkezleriyle iletişime geçmemiz gerekebilmektedir. Vodafone iletişim konusunda müşterileriyle oldukça profesyonel çalışmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz numaralardan yada sunduğumuz farklı yollar aracılığı ile tercih etiğiniz şekilde Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone ile ilgili her türlü destek ve yardım konularında iletişime geçebileceğiniz bilgileri sizlere sunuyoruz. Hattınızla ilgili yada herhangi bir vodafone hizmeti kullanıyorsanız onunla ilgili her konuda işlemlerinizi gerçekleştire bileceğiniz iletişim bilgileri sizlere sunulmuştur. Vodafone müşteri hizmetleri iletişim bilgilerinden faydalanarak GSM sorunlarından, TL yüklemeye, Tarife değişikliğinden, şikayet ve önerilerinize kadar istediğiniz işlemi Vodafone müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Vodafone Çağrı Merkezi Numaraları

Müşteri hizmetlerine ait güncel ücretli ve ücretsiz Vodafone çağrı merkezi telefon numaralarını sizlerle paylaşıyoruz. 7/24 ulaşarak destek ve yardım alabileceğiniz numaralardır. Vodafone 444’lü numarası öncelikli tercihiniz olmasını tavsiye ederiz.

Vodafone Ücretsiz Numara:  
542 

Vodafone 444’lü Numarası:  
444 0 542

Diğer gsm hatları ve sabit telefonlardan:  
0 542 00 00 

Vodafone Çağrı Merkezi Direk Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Telesekreteri dinlemeden direk vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız telefonunuzdan sırası ile 3-1-2-7 tuşlayınız.

Yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz telefon numaralarından beklemeden en hızlı şekilde vodafone çağrı merkezi ile görüşüp işlemlerinizi çözebilirsiniz. İster vodafone faturanızı, kontör(TL) sorgulamanızı yapın, isterseniz de vodafone paketler ve tarifeler hakkında bilgi alın yada herhangi bir konuda destek isteyin.
Her türlü işlemler için sizlere verdiğimiz vodafone telefon numaraları yeterlidir.

Ayrıca aşağıda ki bağlantıya tıklayarak Vodafone online mesaj göndererek istek, talep ve şikayete bulunabilirsiniz.

Vodafone Online İletişim Bilgileri

Daha hızlı ve zahmetsiz bir yol ile vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz aşağıda ki bağlantıya tıklayarak formu talebiniz doğrultusunda doldurunuz.
Vodafone Müşteri Hizmetlerine direk mail göndermek için BURAYA TIKLAYINIZ

Vodafone müşteri hizmetleri ile ilgili yukarıda ki iletişim bilgileri size yardımcı olmadıysa veya bir soru, sorun yada şikayetiniz varsa lütfen bize aşağıdan yorum olarak iletiniz.


2 Yanıt “VODAFONE Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları” için

  • GURDAL46 30 Temmuz 201810:56

    MESUT ÖZİL İLE İLGİLİ IRKÇI SALDIRILARI DESTEKLEYEN VODOFONU TÜRKİYEDE İSTEMİYORUZ

    Cevapla
  • Yaşar ÇELİK 20 Nisan 201914:06

    İNTERNETSİZ VODAFON FATURALI HATTA GEÇTİM. DÖRT GÜNDÜR HATTIMA VİDEO GÖNDERİLİYOR. BAŞLANGIÇTA TELEFONUM TUŞLU TELEFON OLDUĞUNU, AKILLI TELEFON OLMADIĞINI BELİRTTİĞİM HALDE, HERGÜN VİDEO GÖNDERİYOR, HATTIMLA İLGİLİ DÜZGÜN BİR MESAJ GÖNDERMİYORSUNUZ.BÖYLE GİDERSE ON BEŞ GÜN VODAFONDA KALMADAN OPARATÖRÜ DEGİŞTİRMEK MEÇBURİYETİNDE KALACAĞIM. LÜTFEN BUNA MEÇBUR KALMADAN HATTIMLA İLGİLİ DÜZGÜN BİR MESAJ GÖNDERİN. VEYA ARAYARAK BİLGİLENDİRİN.

    Cevapla

Yorum Gönder