VODAFONE Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

Vodafone Müşteri Hizmetleri iletişim
Eski adı Telsim olan gsm firması satılmış ve yeni ismi Vodafone olarak değiştirilmiştir. Eski adıyla Telsim, yeni unvanıyla Vodafone ülkemizde en çok tercih edilen telefon hatlarının başında gelmektedir. Sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok noktasında önde gelen bir gsm operatör sağlayıcısıdır. Diğer operatörlerde ki gibi burada da istenmedik sorunlar yada bilgi almanız gereken durumlar olabilmektedir. Bu yüzden  müşteri hizmetleri ile iletişim kurmamız gereken durumlar doğabilir. Bunların başlıca nedenleri kontör(TL), fatura bilgisi sorgulama, şikayete bulunma, yardım alma, bilgi sorgulama, itiraz gibi bir çok nedene dayalı Vodafone çağrı merkezleriyle iletişime geçmemiz gerekebilmektedir. Vodafone iletişim konusunda müşterileriyle oldukça profesyonel çalışmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz numaralardan yada sunduğumuz farklı yollar aracılığı ile tercih etiğiniz şekilde Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone ile ilgili her türlü destek ve yardım konularında iletişime geçebileceğiniz bilgileri sizlere sunuyoruz. Hattınızla ilgili yada herhangi bir vodafone hizmeti kullanıyorsanız onunla ilgili her konuda işlemlerinizi gerçekleştire bileceğiniz iletişim bilgileri sizlere sunulmuştur. Vodafone müşteri hizmetleri iletişim bilgilerinden faydalanarak GSM sorunlarından, TL yüklemeye, Tarife değişikliğinden, şikayet ve önerilerinize kadar istediğiniz işlemi Vodafone müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Vodafone Çağrı Merkezi Numaraları

Müşteri hizmetlerine ait güncel ücretli ve ücretsiz Vodafone çağrı merkezi telefon numaralarını sizlerle paylaşıyoruz. 7/24 ulaşarak destek ve yardım alabileceğiniz numaralardır. Vodafone 444’lü numarası öncelikli tercihiniz olmasını tavsiye ederiz.

Vodafone Ücretsiz Numara:  
542 

Vodafone 444’lü Numarası:  
444 0 542

Diğer gsm hatları ve sabit telefonlardan:  
0 542 00 00 

Vodafone Çağrı Merkezi Direk Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Telesekreteri dinlemeden direk vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız telefonunuzdan sırası ile 3-1-2-7 tuşlayınız.

Yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz telefon numaralarından beklemeden en hızlı şekilde vodafone çağrı merkezi ile görüşüp işlemlerinizi çözebilirsiniz. İster vodafone faturanızı, kontör(TL) sorgulamanızı yapın, isterseniz de vodafone paketler ve tarifeler hakkında bilgi alın yada herhangi bir konuda destek isteyin.
Her türlü işlemler için sizlere verdiğimiz vodafone telefon numaraları yeterlidir.

Ayrıca aşağıda ki bağlantıya tıklayarak Vodafone online mesaj göndererek istek, talep ve şikayete bulunabilirsiniz.

Vodafone Online İletişim Bilgileri

Daha hızlı ve zahmetsiz bir yol ile vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz aşağıda ki bağlantıya tıklayarak formu talebiniz doğrultusunda doldurunuz.
Vodafone Müşteri Hizmetlerine direk mail göndermek için BURAYA TIKLAYINIZ

Vodafone müşteri hizmetleri ile ilgili yukarıda ki iletişim bilgileri size yardımcı olmadıysa veya bir soru, sorun yada şikayetiniz varsa lütfen bize aşağıdan yorum olarak iletiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. GURDAL46

  MESUT ÖZİL İLE İLGİLİ IRKÇI SALDIRILARI DESTEKLEYEN VODOFONU TÜRKİYEDE İSTEMİYORUZ

 2. Yaşar ÇELİK

  İNTERNETSİZ VODAFON FATURALI HATTA GEÇTİM. DÖRT GÜNDÜR HATTIMA VİDEO GÖNDERİLİYOR. BAŞLANGIÇTA TELEFONUM TUŞLU TELEFON OLDUĞUNU, AKILLI TELEFON OLMADIĞINI BELİRTTİĞİM HALDE, HERGÜN VİDEO GÖNDERİYOR, HATTIMLA İLGİLİ DÜZGÜN BİR MESAJ GÖNDERMİYORSUNUZ.BÖYLE GİDERSE ON BEŞ GÜN VODAFONDA KALMADAN OPARATÖRÜ DEGİŞTİRMEK MEÇBURİYETİNDE KALACAĞIM. LÜTFEN BUNA MEÇBUR KALMADAN HATTIMLA İLGİLİ DÜZGÜN BİR MESAJ GÖNDERİN. VEYA ARAYARAK BİLGİLENDİRİN.

 3. İBRAHİM METİN ŞIK

  05322619502 nolu telefonumun 69TL lik tarifesi 15.8.2019 tarihine kadar geçerli iken 7000 de sehven redli 12 paketi tuşladım lütfen 69 TL LİK PAKETİ DEVAM ETTİRİNİZ AKSİ HALDE OPARATÖR DEĞİŞTİRECEĞİM 7000 DE KONUŞACAĞIMIZ İNSAN KOYUNUZ. Kİ DERDİMİZİ ANLATALIM.

 4. İBRAHİM METİN ŞIK

  Daha eevvelki şikayetimde belirttiğim 69 TL paketimin devam etmesi konusuna ilave olarak sehven tıkladığım 12 li paketin 16.8.2019 tarihinde yani 69 TL PAKETİN BİTİMİNDE DEVREYE SOKABİLİRSİNİZ..

 5. SELÇUK

  SAYIN VODAFONE YETKİLİSİ KESİNLİKLE BU MÜŞTERİ HİZMETLERİNE ULAŞAMIYORUM BİR YARDIMCI OLUN 10 GÜNDEN BERİ ARIYORUM NASIL ULAŞACAĞIMI BİLMİYORUM ŞUAN BÜTÜN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ BAŞKALARINA BAKIYOR DİYOR AMA BAŞKADA BİRŞEY DEMİYOR LÜTFEN BU HİZMETLERİ KONTROL EDİNİZ ÜYELİĞİME YOKSA SON VERECEĞİM

 6. Ülke Aktas

  Ben 532 3968845 nolu aboneniz olup, 26 Temmuz’da 25 Agustosa kadar geçerli olan 60 dk yurt dışı paketi satın aldım. Bır defa telefon görüşmesi yaptım. Diğer iki aramamda şebeke izin vermediği için telefonu kapatmak zorunda kaldım dönünceye kadar hiçbir görüşme yapmadım. Telefon faturam banka tarafından ödendıgı için bu ayki banka ekstramda tarafınızdan 180 lira telefon faturası gonderıldigini gördüm. Görüşme yapmasamda almış olduğum 60 dk karsilıgı 40 lıra ödemem gerektıgını bılıyorum. 140 lıra mıktar niçin fatura edilmiştır.60 dakikalık süre asımı olmadığı halde nıcın başka şekilde faturalandırılma işlemi yapılmıştır
  Yapılacak işleme done olmak üzere ayrıntılı fatura dokumu ile gerekli açıklamanın tarafıma yapılmasını arz ederim.18.eylul.2019 ülke aktas

 7. Turan Topal

  5 defa bilgi güncellemesini Vodafon cep merkezlerinden gönderdiğim halde kısıtlanan telefonum (5422428779) kullanıma açılmadı 15 gündür kısıtlıyım.Acil olarak açılmasını talep ediyorum.Lütfen bilgi veriniz…Turan Topal.13.10.2019.

 8. gamze

  günlerdir muşteri temsilcisine kesinlikle ulaşamıyorum

 9. Bülent irice

  Faturami odedim ama hattim.kapanmis

 10. Bülent irice

  Faturamı ödediğim halde hattim.kapanmis 5374700731

 11. agim

  vodofondon 2 adet telefon aldım kalan taksitlerimi ogrenmek istiyorum

 12. Mahmut Açık

  Ev internet paketim bitti başka bir abonelik istemiyorum iptalini talep ediyorum

 13. Ahmet kayhan

  Aranıyorum tarifeniz bitti denilerek yeni bir tarife önerisi sunulup onaylamam isteniyor oysa yeni aile l kampanyası dahilinde tahahüdünüz 31-01-2020 de bitiyor bende kampanya sözleşmem bitti sanarak onay veriyorum uyumlu 4 paketi dahilinde 01-01-2020 ye kadar fazladan 15.48. Tl ve fazladan bir aylık kampanya farkı 8₺ ücret akacaksınız sonuçta erken tarife değişikliği yaptırdıgınızdan toplam 23.48₺ ücret almış olacaksınız bu yapılanın yani önceki kampanya süresi dolmadan yeni bir kampanyaya geçme durumunda bırakılmamı dürüst bulmuyorum 1.5 ay daha eski aile l kampanyasının devamını yeni kampanyaya geçişimin iptalinini istiyorum zaten aralık başında ben eski kampanya dahilinde Aralık sonuna kadar ücretini ödemiştim yeni kampanya adı altında tekrar 15.48₺ niye ödeyeyim durumun değerlendirilerek düzeltilmesini istiyorum aksi halde tüketici hakkarına başvurabileceğimi belirtirim yada tamamen iptal ederek sizden hizmet almamaya karar verebilirim

 14. Ali Yalçın

  05386368578 nolu Vodafon müşterisiyim. Yanlışlıkla Güvenli Depo uygulamanızı istemişim. Bu uygulamadan ayrılmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 15. Tufan Güler

  Mrb, Kocasinan Merkez Mah. Öztürk Sok. 12 Bahçelievler, İstanbul adresine Vodafone hatlı cep telefonum çekmiyor. Diğer hatlar çok iyi çekiyor. Kolay gelsin.

 16. Tufan Güler

  Mrb, Kocasinan Merkez Mah. Öztürk Sok. No:12 Bahçelievler, İstanbul adresinde Vodafone hatlı cep telefonum hiç çekmiyor. 535 647 48 35 Diğer hatlar çok iyi çekiyor.

 17. Dursun Karahan

  05368198241 Nolu telofonumun 10.10.2019 tarhinde tarife değişikliği yapılmış 29 Tl. ödüyordum şimdi ise 50 TL. lik bir ödeme geliyor ben tarife değişikliği yapmadım bu durumun düzeltilmesini eski 29 tl. lik tarifemin uygulanmasını arz ederim.

 18. MEHMET BOZDOĞAN

  SİSİZ HATTINIZ KADAR İŞE YARAMAYAN 5 PARA ETMEYEN MÜŞTERİYİ SOYMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ GERİ BIRAKMAYAN İLETİŞİM HATTI GÖRMEDİM. TELEFON NUMARASI DAHİ BİZİ KERİZ YERİNE KOYMAK İÇİN FALAN İÇİN 1 E FİLAN İÇİN 5 E BAS SAÇMALIĞI HARİCİNDE İNSAN GİBİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ VEREN BİR NUMARANIZ YOK. SİZLER BİZLERE YARDIM AMAÇLI KURULAN BİR ŞİRKET DEĞİLSİNİZ. SAYGILARIMLA.

 19. Bekir RÜZGAR

  Geçmişte 13-14 yıl Vodafon hattını kullandıktan sonre kendi hatanızı bana yükleyip fazladan ödeme yaptırdığınız için başka bir operatöre geçtim. Şimdi tekrar Vodafona geçiş yaptım. Ancak bazı görüşmeler, cevapsız aramalar ve de karşı tarafın meşgule düşürmesinden sonra, “karşı tarafa kartvizit gönderme ile ilgili yazı gelmekte, ücretli olduğu (60 Krş) belirtilmekte, burada iptal ve onay butonu bulunmakta” bunun gelmemesi ve iptal edilmesi ile ilgili 542 yi aradım. Sim ayarları ile ilgili olduğunu kendimin halletmesi gerektğini söylediler. Söyleneni Üç kişi not aldık, denilen adımları izledik bu uygulama yada gelen yazıyı kaldıramadık. SİM de denilen ayar çıkmıyor.
  İş yerinde 2 kişi uğraştı olmadı, hat aladığım yere gittim olmadı.
  Bunu nasıl iptal edebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  Yoksa bir ayı doldurmadan ayrılmak zorunda kalacağım herhalde.

 20. mehmet şekip

  yurt dişina çıktım ek paket talebim yok konuşmam yok lakin 350 tl ek fatura cikarılmış lütfen bilgilendirirmisiniz

  • mehmet şekip

   5424248023 no lu telefonuma normal tarifem dışında 350 tl fatura edilmiş yurtdişi konuşmam yok yurt dişi paket talebim yok hiç konuşmam olmadığı halde nasıl 350 tl ek fatura tahakkuk ettiriliyor lütfen detayli açıklayıcı bilgi verin