VakıfBank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefonları

VakıfBank Çağrı Merkezi Numaraları ve Diğer İletişim Bilgileri

VakıfBank Müşteri Hizmetleri

VakıfBank Müşteri Hizmetleri

1954 yılında kurulan Türkiye’nin en eski ve köklü bankalarından birisi Vakıf Banktır. Kuruluş amacı ülkenin kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip tasarruf sağlama amacıdır. Binden fazla şubesi ile ülke içi müşterilerine hizmet veren banka aynı zamanda bir çok yurt dışı şubesi ve bankamatiğine de sahiptir. Kurumsal ve bireysel olarak yatırım bazında neredeyse her türlü finansal işlemde bulunan Vakıfbank müşteri sayısı oldukça fazladır. Özelikle 2005 yılından buyana kendi deyimiyle yenilenme ve gelişme düğmesine basan Vakıf bank tam olarak planladığı gibi hem müşteri hizmetleri konusunda hem de teknolojiye yaptığı yatırımlarla oldukça büyük bir çağ atlamıştır. Vakıf bank müşteri hizmetleri konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Bunu da kendine misyon edindiği  “Halden anlayan banka” sloganıyla vurgulamaktadır. Şubeler, ATM’ler, mobil ve internet gibi her türlü ortamı aktif olarak kullanan bir banka olması ayrıcalığı ile Vakıfbank hizmetlerini bir adım öteye taşımayı başarıyla uygulamış görünmektedir.
Aşağıda sizlerle Vakıfbank iletişim bilgilerini paylaştık tercih etiğiniz ve sizin için uygun olan her yolla vakıfbank müşteri hizmetlerinden destek alabilir ve hızlı bir şekilde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

VakıfBank Çağrı Merkezi Numaraları

VakıfBank çağrı merkezi numaraları aşağıda vermiş olduğumuz gibidir. 7/24 açık olan ve her türlü telefon bankacılığını hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz yurt içi ve dışı VakıfBank telefon numaraları hizmetinizdedir.

VakıfBank Yurt İçi Telefonu
0850 222 0 724

VakıfBank Yurt Dışı Telefonu
 0090 0850 222 0 722

Vakıfbank Müşteri Temsilcine Direk Bağlanma
Vakıfbankı aradıktan sonra beklemeden direk temsilciye bağlanarak işleminizi gerçekleştirmek isterseniz. 2-2-7 tuşlarına ana menüde tuşlamanız gerekir. Sonrasında ise yoğunluğa göre sizi Vakıfbank temsilcine direk bağlanmak için sıraya alacaktır.

VakıfBank Diğer İletişim Bilgileri

Vakıfbank ile iletişim kurmak için bir çok yol vardır eğer telefon haricinde iletişim kuracak yollar arıyorsanız aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz Vakıfbank iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

VakıfBank Fax Numarası
+90 212 398 11 55

VakıfBank Genel Müdürlük Numaraları
+90 212 398 15 15
 +90 212 398 10 00

VakıfBank İletişim Forumu
İsterseniz VakıfBank talep, öneri ve şikayet formunu doldurarak iletişim kurabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Vakıfbank iletişim formuna ulaşabilirsiniz.

VakıfBank Kayıtlı e-posta Adresi
[email protected]


VakıfBank Adres Bilgileri

Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 59 34415 Kağıthane / İstanbul

Yukarıda sizlere Vakıfbank iletişim ve destek yollarını en güncel haliyle paylaştık. Sizlerinde eklemek istediğiniz bir şeyler varsa aşağıdan Vakıfbank hakkında yorumlar ekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *