TTNET Müşteri Hizmetleri Numaraları ve Direk Bağlantı

TTNET Müşteri Hizmetleri İletişim ve Destek Bilgileri

TTNET Müşteri Hizmetleri

TTnet Türkiye’de ki en büyük internet servis sağlayıcılarındandır. Gelişmiş teknolojisi, köklü alt yapısı ve tecrübeli bir ekibe sahiptir. Fakat ne kadar geniş bir kitleye hitap ederseniz bir o kadar müşteri ilişkileri ve iletişiminizi geliştirmeniz gerekir. TTnet internet kullanan müşterilerinde yoğun olarak iletişime geçmek zorunda kaldığı aşikardır. Bu duruma TTnet’te elinden geldiğinde hızlı cevap vermektedir. Bizlerde aşağıda sizlerle işinizi kolaylaştırmak adına TTnet iletişim bilgilerini sunuyoruz.


Her an bir işimizin ortasında kesilen internet yada herhangi bir sorundan dolayı ulaşmamız gereken ttnet destek servislerinden bir tanesi de  ttnet müşteri hizmetleri numarasıdır. Örneğin çok önemli bir iş üzerindeyken yaşanan problemler, Ders çalışırken, Online oyun oynarken, Video izlerken, görüşme halindeyken gibi durumlarda birden yaşanan internet sorunları bizi gerçekten zor duruma sokabiliyor. Tabi ki sadece internet gitti diye ttnet numarlarını aramayız, bazen fatura, tarife, internetin yavaşlaması, teknik destek veya abonelik işlemleri vs. gibi konularda da ttnet müşteri hizmetlerinden yardım almamız gerekebilir. Aynı zamanda şikayet, soru ve sorunlarınızı da belirtmek isteyebiliriz.

TTNET Çağrı Merkezi Numaraları

7/24 hizmet veren TTnet telefon numaraları aşağıda ki gibidir. İstediğiniz saatlerde çağrı merkezini arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TTnet Telefon Numarası:
444 1 444

Kurumsal Telefon Numarası:
444 4 564

TTnet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlantı ve Kısa Yol Tuşları

TTnet müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra dakikalarca hatta beklememek için TTnet müşteri temsilcisine direk bağlanmanızı sağlayan yöntem şu şekildedir. Verdiğimiz numarayı aradıktan sonra önce “1” ardından “6” tuşlarını basarak TTNET direk müşteri temsilcine bağlana bilirsiniz.
Ayrıca farklı bir işlem yapmak isterseniz aşağıda ki tuşları kullanabilirsiniz.
  • 1. Teknik destek için “1”
  • 2. Tivibu için “2”
  • 3. Fatura işlemleri için “3”
  • 4. Diğer hizmetler için “4”

TTnet Müşteri Destek Bilgileri

Eğer TTNET’den almış olduğunuz internet bağlantınızda bir kopukluk meydana gelirse. TTNET Çağrı Merkezini aramadan önce aşağıda ki yöntemleri öncelikle denemeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

1. Olarak, ilk önce modemin reset düğmesine basıp çekmemiz ve ışıkların hepsi tekrar yanana kadar biraz beklememiz gerekiyor. Eğer internetiniz düzelmediyse 2. yönteme geçiniz.

2. Yöntem ise modemin arkasında bulunan ufak deliğe sivri iğne benzeri bir şeyle sokup 5 sn boyunca basılı tutmamız gerekiyor ama ikinci yöntem modemi tamamen sıfırladığı için tekrar ttnet kullanıcı adınız ve şifrenizle kurulum yapmanız gerekiyor bu yüzden bilmeyenlere tavsiye etmiyoruz.

 Birinci yöntemi denedikten sonra işe yaramazsa TTnet müşteri hizmetlerini aramanızı öneririz. Genellikle onlarında size yaptıracağı ilk iki işlem bu olacaktır. Bu işlemleri TTNET temsicisi size yaptıracağı bunları denediğinizi belirterek zaman kazanmış olursunuz.

Sizlerinde TTnet hakkında bizlere yazmak istediklerinizi, aşağıdan yorum olarak ekleyebilirsiniz.
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *