Instagram Müşteri Hizmetleri İletişim & Destek Bilgileri

Instagram İletişim ve Destek 

Instagram Hakkında

Instagram yarım milyonu geçen kullanıcı sayısı ile günümüzün popüler sosyal medyalarından birisidir. Yakın zaman önce Facebook tarafından satın alınan uygulama giderek büyüyen bir platform oldu. İlk önce sadece ios platformunda piyasaya çıkan Instagram çok sevilince android dünyasınada zaman kaybetmeden girdi.
Ayrıca neredeyse tüm ünlülerin yoğun talebi ve şirketlerin bu sosyale medyayı kullanıp kartvizitlerinde bulundurması Instagramın başarısını gözler önüne koyuyor.
Instagram getirdiği yeniliklerle de hız kesmeden kendini geliştirmeye devam ediyor ve sadece resim paylaşımıyla yetinmeyenler için hikaye özeliği, canlı yayın gibi özelliklerle kendini donatarak bir çok alanda rakiplerinden geri kalmıyor tabi bu durum yeni kitlelere ulaşmasını da hızlandırıyor.
Arkadaş çevrenizi ekleyerek onlarla fotoğraflarınızı, videonuzu veya hikayenizi paylaşabildiğiniz Instagram aynı zamanda yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz, geniş kitlelere hitap edip kendinizi veya işinizi tanıta bileceğiniz çok yönlü bir sosyal medyadır.

Instagram İletişim


Instagram Müşteri Hizmetleri

Tabi bu kadar popüler olunca ister istemez Instagram hataları, sorunlar, teknik aksaklıklar veya kullanıcı hatalarından doğan bir çok sıkıntı meydana gelebilmektedir. Bu durumlarda ilk öncelikle Instagram müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekmektedir. Aşağıda size yardımcı olabilecek her türlü Instagram destek bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle belirtmemiz gerekirse aşağıda sizlere sunduğumuz Instagram telefonları öncelikle telif hakları ile ilgili sorunlarla ilgilenmektedir. Mesela size ait olan resimleri, markayı, isminizi, video veya kişisel bilgilerinizi vs gibi telif içerikli paylaşımlar yapan kişileri şikayet edebilirsiniz. Bunun haricin de yaşadığınız hesap sorunlarını destek merkezini ziyaret ederek çözmeniz daha iyi olacaktır.

Instagram Mail Adresleri
[email protected]
[email protected]

Instagram Telefon ve Fax Numaraları
Telefon: (650) 384-2250
Faks: (650) 384-2253

Instagram Şirket Adresi
Copyright Agent, c/o Instagram 
1601 Willow Road 
Menlo Park, CA 94025, ABD

Instagram Destek Merkezi

Instagramla iletişime geçmeden önce tavsiye edebileceğimiz en önemli yardım birimi aşağıda size bağlantısını sunduğumuz Instagram destek merkezidir. Burayı kullanmak oldukça basittir sağ tarafta bulunan menüden destek almak istediğiniz konuyu seçiniz ardından alt başlıklardan sorununuzu yansıtan en yakın başlığı seçerek yardım makalesine ulaşabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezine Gitmek için Tıklayınız

İnstagram Yardım

Ayrıca aşağıda bulunan yorum kutumuza instagram hakkında sorun ve sorularınızı yazarsanız biz ve ziyaretçilerimiz de sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yaparız.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *