İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim – Hızlı Bağlantı

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

i̇ş bankası müşteri hizmetleri
i̇ş bankası müşteri hizmetleri

Telefon bankacılığı, internet bankacılığı , mobil uygulamalar, canlı destek, online işlemler gibi bir çok farklı yoldan İş Bankası müşterilerine hizmet vermektedir. Sizler için aşağıda listelediğimiz İş Bankası iletişim yollarını yer almaktadır. Sizler için uygun olan bir İş Bankası müşteri hizmet aracını kullanarak ister İş Bankası müşteri temsilcisine bağlanarak canlı destek alabilir isterseniz de diğer bir çok alternatifi kullanabilirsiniz.T. İş Bankası müşteri hizmetleri konusunda oldukça ileri gelen bir kuruluştur. Hatta ilk bankacılık sektöründe internet şubesini hizmete sokan İş Bankasıdır. Belki kendisini diğer bankalardan ayıran en önemli özeliklerinden biri ise Eğitim, kültür, sanat gibi bir çok alanda teşvik amaçlı bir çok çalışma ve yatırım yapan İş Bankası bu yönüyle de gerek ülkeye gerek müşterilerine değerini sürekli kanıtlamaktadır. Bunlara örnek olarak İş Bankası Yayınlarını bilmeyeniniz yoktur.

İş Bankası Çağrı Merkezi Telefonları

Aşağıda yer alan her iki İş Bankası telefon numarasını arayarak çağrı merkezlerinden işlem yapabilirsiniz. 2/24 açık olan bu numaralar İş Bankası yurt içi ve yurt dışı telefon ulaşımına açıktır.

0 850 724 0 724
 
444 02 02

İş Bankası temsilciye direk hızlı bağlanmak isterseniz telefonunuzdan önce “0” tuşlayıp ardından “Müşteri Numaranızı” girip sonrasında ise 6 haneli “Müşteri Şifrenizi” tuşlayarak hızlı bir şekilde temsiliye bağlanabilirsiniz. Ayrıca belirmek isteriz ki gündüz yoğunluktan dolayı biraz bekleyebilirsiniz fakat İş Bankası hatları gece yoğun olmadığından dolayı temsilcilere bağlanmanız daha hızlı gerçekleşir.

İş Bankası Online İletişimler

İş Bankası hakkında Soru, istek, öneri, görüş, sorun ve itirazlarınız için İş Bankası iletişim formunu doldurarak kolaylıkla iletebilmek için BURAYA TIKLAYINIZ
Ayrıca burası iş bankası mail yani e-posta adresi görevi de görmektedir.

Detaylı şekilde İş bankası şube ve bankamatiklerini görmek ve çalışma saatlerini öğrenmek için BURAYA TIKLAYINIZ.
Açılan ekranda yerini ve bilgisini öğrenmek istediğiniz İş Bankası şube ve bankamatiklerin detaylarını belirterek arama yapabilirsiniz.

İş Bankası Diğer İletişim Bilgileri

İş bankasına ulaşabileceğiniz diğer iletişim kanalları aşağıda ki gibidir.
Fax.: +90 0 212 316 04 04Keep.: [email protected]

İş Bankası Genel Müdürlük Adresi  :
Müşteri İlişkileri İsbank PK 134 34330 Levent İstanbul.

İş Bankası Hakkında

İş Bankası bildiğiniz üzere ilk yerli bankamızdır. 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatları doğrultusunda kurulan köklü ve milli bankadır. Savaşlar bitmiş ve milli mücadele kazanılmıştı artık gelişme vaktiydi bu yüzden atılmış en büyük adım olarak İş Bankası görülür. Sanayi alanında ki fon yatırımlarıyla başlayan banka bir çok sektöre girmiştir. Türkiye İş Bankası bankacılık sektörünün de gelişmesinde büyük önem arz etmiştir. İş Bankasının ilk genel müdürü Celal Bayar’dır. İlk hizmete girdiği zaman sadece 34 personel ve 2 şube ile 1 milyon TL yatırımla açılmıştır. Bu yatırımın 4/1’ini sadece Atatürk kendisi karşılamıştır. Günümüzde İş Bankasının 1.500’e yakın yurt içi ve dışında şubesi bulunmakta ve ayrıca 25 bin civarında personel çalışmaktadır.

İş Bankası Mobil Uygulamalar

Aşağıdan mobil cihazınıza uygun olan İş Bankasına ait İşCep uygulamasını indirebilirsiniz.
Ayrıca bu uygulamaları kullandığınızda İşbankası şubelerinden ücretsiz wifi üzerinen internete girme hakkı tanımaktadır.
 
İşCep İos İndir


Yukarıda sizlere detaylı bir şekilde güncel olarak hizmet alabileceğiniz İş bankası müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini sağladık. Ayrıca belirtmek istediğiniz bir öneriniz, şikayet ve talebiniz varsa aşağıdan bizlere yorum olarak yazınız.
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Zuhal Civan

  Sayin Yetkili,

  ABD de yasiyorum. Is Bankasi internet Subesine girdigimde,Turk cep telefonuma Bir kod geliyor.Bu kodumun,ABD telefonuma gelmesini rica ediyorum.

  .Zira, Turkcell internetimle sorun yasiyorum.Kapaniyor. Gereksiz Turk cep telefonuna sahaibim. Sadece kod icin kullanmak zorundayim. Cep tel bozulunca yine Turkiyeden Bir yakinim alip gondermek ve islemlerini yapmak zorunda. .Ayrica da 71 yasinda Bu sorunlarla da ugrasmak istemiyorum.Yoruluyorum.

  Eminim, Beni anlayisla karsilayacaginizdan.

  Gereginin yapilmasini saygilarimla rica ediyorum.

  Not: Bunun mutlaka Bir Cozumu kesin olmali .Bu teknoloji caginda .

  Zuhal Civan
  Kimya Muhendisi
  Is Bankasi Balmumcu Subesi Musterisiyim.