Papara Müşteri Hizmetleri & Papara Nedir?

Papara Hakkında Bilgi ve Müşteri Hizmetleri İletişim

Papara Müşteri Hizmetleri ve Bilgi


Papara Nedir? 

Papara kısa zaman önce hizmete girmesine rağmen Türkiye’de çabucak kabul gören bir hizmet oldu. Ticari ismi tam olarak Papara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. olan kuruluş 2016 yılında hizmete başlamıştır. Aslında Papara bir tür internet bankacılığı gibi görünse de, slogan olarak ” We are not a bank” yani ” Biz bir banka değiliz” diyerek banka olmadıklarını özelikle vurguluyorlar.

Papara kısaca elektronik para ile en hızlı ve güvenli şekilde işlem yapmanıza olanak sağlayan bir servistir. Özelikle Paypal gibi bir kuruluşun Türkiye’den çekilme kararı almasından sonra piyasada büyük bir açık oluşmuştu, yerli bir firma olan Papara bu açığın farkına vararak hızlı bir şekilde sektöre giriş sağladı. Bu bir çoğumuz için kolay kullanımlı güzel bir hizmet oldu.

Papara’nın en dikkat çeken özeliği ise neredeyse tüm bankalar ile anlaşmalı olmasıdır. Herhangi bir baka ATM’si aracılığı ile Papara paranızı çekebilir yada Papara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Üstelik yaptığınız işlemler mesai saati yada hafta sonu olması önemli değil 7/24 işlem yapabilmektesiniz. Buda Papara’yı önemli kılan en büyük etmendir. Ayrıca her türlü soru ve sorununuzda ulaşabileceğiniz ve günün 24 saati hizmet veren Papara müşteri hizmetleri sürekli çalışmaktadır.

Papara aracılığı ile neler yapabilirsiniz ?

  • Hızlı bir şekilde eft yapabilir ve 7/24 beklemeksizin paranızı çekip, yatırabilirsiniz.
  • Cep havale, mobil yükleme, online havale gibi hızlı para transferlerini kullanabilirsiniz.
  • E-Ticaret sitelerinden güvenli bir şekilde kredi kartlarınızı kullanmadan alış veriş yapabilirsiniz.
  • Oyun dünyasında e-pin ve premium gibi oyun hizmetlerini Papara aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.
  • Yaşınız 18’den küçükse yinede Papara’yı güvenli şekilde kullanabileceğiniz nadir yerlerdendir.
  • Eğer internet reklamcılığı sektöründeyseniz müşterilerinizin sizle kolayca ödeme yapmasını sağlaya bilir ayrıca yayıncılarınıza kolayca ödeme dağıtabilirsiniz.
  • Yurt içi ve yurt dışı ödemelerinizi Papara hesabına yapılmasını sağlaya bilirsiniz.
  • Yurt dışı elektronik para hizmeti veren diğer kuruluşlar ile entegre olarak çalıştığı için bir birleri arasında para transferi sağlayabilirsiniz.
  • Mobil uygulaması aracılığı ile bir tür mobil cüzdana sahip olabilirsiniz
Yukarıda saydıklarımız ve daha fazlasını Papara sizlere sunmaktadır. Halen kendine yeni opsiyonlar eklemeleri ve sürekli gelişime açık olduklarını belirtmeleri Papara’nın geleceğinin olduğunu bize göstermektedir. Yukarıda ki işlemleri yaparken yada bu işlemler ile ilgili detaylı bilgi almak içim sizlere aşağıda sunmuş olduğumuz Papara telefon numaraları ve iletişim bilgilerinden destek isteyebilirsiniz.

Papara Müşteri Hizmetleri Numaraları

Aşağıda ki numaradan Papara çağrı merkezine 7/24 ulaşabilir her konuda destek alabilirsiniz.
Papara Çağrı Merkezi Numarası
0 850 340 0 340

Papara Genel Merkez Numarası
0 850 340 0 350
Papara Fax Numarası
0 216 545 67 50

Papara Adres Bilgileri

Papara yazışma ve merkez adresi aşağıda yer almaktadır.
Üçer Sk. No: 8 Küçük Çamlıca 34696 Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Papara Mobil Uygulamaları

Hızlı bir şekilde mobil cihazlarınız dan Papara cüzdanlarınızı yönetmeniz için aşağıdaki uygulamaları cihazınıza kurmanız yeterlidir.


Yukarıda ki yazımı da sizlere Papara hakkında genel bilgiler ve iletişim bilgilerini sunduk bunlar haricinde Papara ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi aşağıdan yorum olarak bırakabilirsiniz. 
Yorum Gönder

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. *