Dsmart Müşteri Hizmetleri Telefonları ve Direk Bağlanma

D’smart Müşteri Hizmetleri & Hızlı Bağlantı

D’smart hizmete başladığı günden beri oldukça hızlı büyüyen bir ivme ile bir çok ev ve iş yerine girmeyi başarmıştır. Bir çok il de büyük D’smart çağrı merkezleri kurarak müşteri şikayet ve taleplerine en iyi ve hızlı şekilde cevap vermeyi hedeflemiştir. 7/4 Dsmart müşteri hizmetlerine gerek telefondan gerek yazılı olarak ulaşabilirsiniz. Dsmart yeni üyelik yaptırmakta oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Aşağıda sizlere vereceğimiz online bağlantılara tıklayarak telefon numaranızı bırakmanız yeterlidir onlar sizi arayıp istediğiniz bilgileri verecek ve arzu ederseniz Dsmart bağlantısını kurmak için sizlere bir ekip göndereceklerdir.

D-Smart Müşteri Hizmetleri

Günümüzde bir çok kanal artık D’smart gibi özel televizyon kanalı dağıtıcıları aracılığı ile hizmet vermektedir. Ayrıca hali hazırla mevcut uydularda izlediğiniz kanalların 4K, HD ve benzeri yüksek görüntü kalite versiyonlarının yayınlandığı yerlerdir. En önemlisi de hiç bir yerde bulamayacağınız kanalları keyfinize göre ayarlayacağınız paketler ile istediğiniz zaman Sinema, Spor, Yetişkin, Çocuk vs gibi kanalara zahmetsiz ulaşıp yüksek çözünürlükte sorunsuz izleyebilmenizi sağlamaktadır.

Bunun yanında D’smart İnternet hizmetleri de sunmakta ve bir çok kişi bu hizmetten beğenerek yararlanmaktadır. D’smart İnternet aldığınız diğer paketlerle beraber kampanyalar dahilinde oldukça ekonomiktir ve ping dediğimiz tepkime süreleri oldukça düşüktür buda bize kesintisiz bir internet kullanma olanağı sunar.
Öncelikle aradığınız yeni bir D-smart internet ise tüm kampanyalar ve paketler için D-smart sitesine bakabilirsiniz.

Tabi ki her kurumda olduğu gibi burada da zaman zaman bir çok hata, sorun ve sıkıntı çıkmaktadır buna karşı Dsmart Müşteri Hizmetlerinde 24 saat sizin sorunlarınızı çözmek için temsilciler çalıştırmaktadır.
Ayrıca sizlere aşağıda Dsmart iletişim telefonlarını aradığınızda sorularınızı hızlı bir şekilde çözmeniz için direk bağlantı kısa yollarını da sunmuş bulunmaktayız.

D’smart Müşteri Hizmetleri Numaraları

Direk D’smart müşteri temsilcisine bağlanmak için aşağıdaki numarayı aradıktan sonra sırası ile “1” sonra “2” en son olarak da “0” numaralarını tuşlayarak karşımızda temsilciyi buluyoruz.

0 850 2660266
D’smart yeni kayıt olacaksanız aşağıda ki numaradan daha hızlı işlem yaptırabilirsiniz.
0 850 2660000
Aşağıdaki numaraları tuşlayarak D’smart direk işlemlere geçebilirsiniz.
0. Eski uydu alıcınızı HD alıcı ile değiştirmek için
2. Vestel TV denemesi bedava kampanyası için
3. Sınırsız internet fiyatını Dsmart+İnternet için
4. 12 ay boyunca % 50 internet avantajından faydalanmak için
5. Dsmart 360 TL indirim çeki kazanmak için
6. Dsmart site çözümleri için
7. DsmartNet fiber için
8. Diğer kampanyalarımız için

Yukarıda sizlere D’smart müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini sunduk. Eğer aradığınızı bulamadıysanız, soru, sorun ve şikayetleriniz varsa yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Tarhan Baydar

  Hem faks hem email yolu ile abonelik iptalimin gerçekleşmesi için gerekli müracatlarımı defalarca yapmış olmama ragmen dönüş olmadı. gereğinin yapılmasını rica ederim Tarhan Baydar. 05304063777
  0000 2221 92561 880855 7360

 2. Mustafa YASDIMAN

  Türk Telekomdaki internet üyeliğime ait kampanya 19/02/2021 tarihinde bitecektir. Ancak, internet sürem bittiği belirtileren D-Smart internet ve TV üyeliği yapılmıştır. Türk Telekomda bulunan kampanyamı sonlandırmam halinde 1.100,00 TL cayma bedeli ödemem gerekmektedir.
  Bu nedenle, firmanızla yapılan sözleşmemin fes edilmesini, Mayıs ve Haziran aylarına ait ücretlerin ödemesi yapılmış olup, çıkacak farkın tarafıma bildirilmesi hususlarını rica ederim. TEL:05325638142

 3. Hüsamettin Coşkun

  Türk telekom alt yapısını kullanan dsmart internet baglantım İki haftadır çalışmıyor. Her gün aramama ragmen alt yapı çalışması var Türk telekomun arayın diyerek oyaladılar. Her arayışımda arıza kaydı oluşturduk diyorlar.arıza şikayeti için Türk elekoma zaten ulaşamıyorum. Ulaştıgım zamanda bizim abonemiz degilsin diyerek telefonu kapatıyorlar. Bir seferinde tam 45 dakika Türk telekom müşteri hizmetlerine ulaşmak için bekledim ulaşamadan telefonu kapatmak zorunda kaldım. Hala Dsmart ve türktelekomdan çözüm bekliyorum.

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>