NESİNE Müşteri Hizmetleri Telefonları & İletişim Adresleri

0 Yorumlar
Nesine Müşteri Hizmetleri İletişim

Nesine.com Müşteri Hizmetleri 

Nesine.com bir D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş kuruluşudur ve Milli Piyango, TJK ve İddaa gibi şans oyunlarının yasal internet bayisidir. Nesine internet sitesi üzerinden devletçe yasal ve kontrol altında olan öncelikle maç, basketbol, voleybol, at yarışı ve benzeri spora dayalı oyunların iddaa sistemi ile online bir şekilde kolayca oynamanızı sağlamaktadır. Bunun yanında interneten milli piyango, süper toto gibi tahmine dayalı şans oyunlarını da güvenle ve kolaylıkta oynatmaktadır. 2006 yılından bu yana hizmet veren DOL bünyesi içerisinde yer alan nesine.com sitesi işi gereği müşteri hizmetlerine oldukça önem veren bir kuruluştur. Nesine sitesi iletişim bilgileri açıkca yayımlanmakla beraber müşterilerine çağrı hizmeti sunan müşteri hizmetleri numaraları da vardır.
Nesine.com gelişmiş sitesi ve teknolojik alt yapısı ile oyundan daha fazlasını size vermektedir. Çanlı maç yayını izleyebileceğiniz nesine tv bunlardan biridir. Aynı zamanda Türkiye’de ilk olarak kupondaş adı altında iddaa severleri kendi aralarında kupon paylaşıp bu kuponlara yorum beğeni yapma gibi özeliklerde sunmaktadır. Nesine.com iletişim bilgilerine aşağıdan detaylı şekilde ulaşabilirsiniz.

Nesine Çağrı Merkezi Numarası

Nesine ile ilgili soru, sorun, görüş ve önerilerinizi haftanın yedi günü 09:00 – 24:00 saatleri arasından aşağıdaki çağrı merkezinden çekinmeden arayıp bildirebilirsiniz. Nesine hesap sorunlarından, teknik sorunlara, kullanım bilgisinden baki sorunlarına kadar bir çok konuda sesli destek vermek için nesine müşteri temsilcileri telefonunuzu beklemektedir.
0850 558 0 558

Nesine Diğer İletişi Bilgileri

Nesine iletişim yolları sadece çağrı merkezinden ibaret değildir. Farklı durumlarda ihtiyacınız olailecek Nesine iletişim adresleri aşağıda yer almaktadır.
Nesine FAX:
0212 328 16 66


Nesine Online Mesaj ve E-Posta Adresleri

Nesine.com’a online bir şekilde yazmak ve destek almak için aşağıdaki bağlantıyı yada müşteri hizmetleri e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Nesine.com’a online mesaj göndermek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

Nesine Merkez Adres:
Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Cad. No:12 Trump Towers Kule 2 Kat 3 Şişli/İstanbul

Yukarıda sizlerle nesine.com adlı şans oyunları oynamanızı sağlayan internet sitesinin iletişim bilgilerini paylaştık. Bu bilgiler yetersiz geldiyse bize yorum olarak bildirebilirsiniz ve nesine sitesi ile ilgili şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum Gönder