Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Çağrı Merkezi & İletişim Bilgileri

Amerikan Kültür Dil Okulları ve Kursları İletişim Bilgileri

Amerikan Kültür İletişim

Dil öğrenmek günümüzde önemli bir olaydır. Bir dil öğrenmek bize toplumda çok daha fazla farkındalık ve fayda sağlamaktadır. En basit bir iş başvurusunda bile artık tercih sebebi olarak yabancı dil istenmektedir, yabancı dillerin başında da İngilizce gelmektedir. Dil öğrenmenin en kolay ve başlangıç yolu bir kurstan geçmektedir. Ülkemizde bir çok kurs vardır kimisi iyidir kimisi sadece ticari amaçlarla kurulmuş yerlerdir. Bizler sizlere İngilizce kursu veren en popüler ve kabullenilmiş dil okullarının iletişim adreslerini zamanla paylaşacağız. İlk olarak Amerikan Kültür Dil Okul ve Kurslarının iletişim adreslerini sizle aşağıdan paylaşmak istiyoruz. Aşağıda paylaştığımız bilgiler doğrultusunda Dil okulları ve kurslarının fiyatlarını öğrenebilir aynı zamanda size en yakın temsilciklik ve kurslara da ulaşabilirsiniz.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları ve Kursları Çağrı Merkezi

Amerikan Kültür dil okullarının bir çok ilde şubeleri vardır ve en çok rağbet gören kurslardan biridir. Hal böyle olunca da detaylı bilgi ve yardım almak için dil kursunu aramanız gerekiyor. Her türlü yardım ve destek almak için aşağıdan Amerikan Kültür çağrı merkezi telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Telefonu : 444 3 654

İl ve İlçelerdeki Amerikan Kültür Dil okullarının temsilcilik numaralarına ulaşmak isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları ve Kursları Adres

Aşağıda Amerikan Kültür’ün merkez adresi yer almaktadır. İl ve ilçe okulları ve kursları için yukarıdaki çağrı merkezi numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Genel Merkez: Çağlayan Mah. 2049 Sk. NO:22 Muratpaşa/ANTALYA

Amerikan Kültür E-Posta Adresi

Yazılı olarak dil kursu ve okullarıyla iletişime geçmek isterseniz aşağıda bulunan mail adresine bir yazı göndermeniz yeterlidir onlar size kısa sürede dönecektir.

E-Mail: [email protected]

Amerikan Kültür Kurslarını genel merkeze şikayet etmek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ

Amerikan Kültür Hakkında

Amerikan Kültür yüzyılını tamamlamış eğitim sektöründe hizmet veren bir yabancı dil öğretim birimidir. Özelikle 2010 yıllından sonra ülkemizde faaliyetleri artan ve en çok tercih edilen dil kurslarından biri olmuştur. Bir çok ödül alan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları işlerini ne kadar iyi yaptığının kanıtıdır aslında. Fiyat olarakta emsallerinden farklı olmayan dil kursları aynı fiyata daha kaliteli eğitim almak isteyenler için güzel bir seçenek gibi duruyor.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Meral yıldırım

    Ankara Yenimahalle Amerikan kültür 3ncü sınıf öğrenciyiz geçen yılda(2nci sınıfta) başladık buyıl seviyelerine göre sınıfta olucaklarını sıfırdan başlayanlar aynı sınıfta olmucaklarını özellikle belirttiler Kayıt esnasında buna istinaden neredeyse diğer kurslardan 1.500 lira fazla fiyat ödeyerek sırf seviye sınıfı olucak diye kayıt yeniletti fakat maalesef yeni başlayan ögrencilerde bizimle aynı sınıfta şimdi soruyorum Amerikan kültürün farkı nerde kaldı bumudur yani söylemleriyle eylemleri birbirini tutmayan bir kurummudur bu ivedi bir şekilde bu yanlışın düzeltilmesini rica ediyorum