LG Müşteri Hizmetleri Numaraları & İletişim Bilgileri

LG Müşteri Hizmetleri / Teknik Servis Numaraları / Çağrı Merkezi / İletişim Bilgileri

 

müşteri hizmetleri rehberleri
LG Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

LG Elektronik İletişim Bilgileri

Teknik servis, şikayet, kurulum, danışma, bilgi alma ve kurumsal tüm işlemleriniz için aşağıda vermiş olduğumuz LG Elektroniğe ait iletişim bilgilerinden kendilerine hızlıca ulaşabilirsiniz.
LG Müşteri Hizmetleri Numaraları
LG Müşteri hizmetlerine bağlanmak kolay ve zahmetsizdir. Sizi gerekli birime yönlendirecekler ve kolayca yardım almanızı sağlayacaklardır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun aşağıdaki LG Telefon Numarası ile kolay iletişim kurabilirsiniz.

 

 

LG ile ilgili soru, sorun, şikayet ve önerileriniz için aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

LG Elektronik Hakkında

LG Elektronik başlangıcı uzak doğuya dayanan ve 1900 yılların ortasın da kurulmuş bir laboratuvar firmasıdır fakat gelişime ve değişime ayak uydurarak günümüzde elektronik alanında sayılı markalar içerisine girmeyi başarmış ve kendini bize sevdirmiştir. Günümüz de LG bir çok ürün üretmektedir bunların başlıca ve çok kullanılanları televizyonlar, cep telefonları, beyaz eşyalar, elektronik tamir aletleri gibi bir çok kaliteli ürün arşivi vardır. Slogan olarak kullandığı “Life is good” sözcüğünün Türkçesi “Yaşamak güzel” anlamına gelmektedir.

LG’nin ülkemizde teknik servis ve satış ağı oldukça gelişmiştir bu yüzden sizi kolay kolay mağdur etmek. LG telefon numaralarına ulaşmak ve çağrı merkezine bağlanmak kolaydır ve her şehirde bulunan LG teknik servislerine kolayca ulaşarak yardım alabilirsiniz.
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. EDİZ BOZ

    İyi çalısmalar..İZMİRDE BULUNAN Firmamız ÇEKİRGE DTM LTD ŞTİ olarak Türkiye sınırları ıcerısınde bulunan kamu kurum ve kuruluslarının yapmıs oldugu toplu malzeme alım ıhalelerıne katılmaktadır.Tarafınızın marka ve bunyesınde bulunan urunlerı de bu kanalda satısını gerceklestırmek ıstemekteyız.Konu ıle ılgılı acıl gerı donus yapmanızı rıca ederiz..