Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim & Teknik Servis Çağrı merkezi

Samsung Müşteri Hizmetleri / Çağrı merkezi / Fax / Adres Bilgileri / Teknik Servis Numaraları

Samsung müşteri hizmetleri iletişim

Samsung aslında günümüzde çok ismi duyulan özelikle de dünyada cep telefonları piyasasına girmesi ile bir hayli tanınan bir kuruluş olmuştur. Fakat Samsung 1938 de kurulmuş olan tekstilden inşaata kadar bir çok sektörde öncülük yapan bir Kore firmasıdır. Teknolojinin bir çok alanında ürün satışı yapan Samsung satış sonrası ürün desteği ve teknik servis numaraları ile bir çok kullanıcısına hizmet vermektedir. Samsung ürünleri her üretiği teknolojik parçaya koşulsuz bir yıl boyunca garanti vermektedir olup farklı alanlarda garantileri beş yıla kadar çıkmaktadır. Sizlerde Samsung markalı cihazlarınız la ilgili bir sorununuz, öneriniz, şikayetini varsa size aşağıda sunacağımız Samsung iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşıp sorununuzu hızlıca çözebilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi ve Teknik Destek Numaraları

Aşağıdaki iletişim adreslerinden samsung müşteri temsilcisine bağlanarak her türlü yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

 444 77 11

Samsung İstanbul Telefonu  +90 212 467 06 00

Samsung Diğer İletişim Bilgileri

Samsung Fax numarası  : +90 212 467 06 00

Samsung Türkiye merkez Adresi
Samsung Türkiye Genel Müdürlük Merkez Adres Otakçılar Cad. Flat Ofis No:78 K:3 Eyüp Merkez, Eyüp, İstanbul

Samsung iletişim bilgileri ile ilgili bir sorun yaşarsanız ve samsungla ilgili görüşlerinizi bize aşağıdaki yorum sayfasından yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *