TÜRK TELEKOM Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları ve Direk Bağlantı

TÜRK TELEKOM Müşteri Hizmetleri İletişim Destek Bilgileri

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri NO

Türk Telekom Müşteri Hizmetllerilerine bir çok kez ihtiyaç duyabiliriz. Sabit hatlar sorunları, internet, gsm hattları başlıcalarıdır. Ayrıca yakın zamanda Türk Telekom bayağı büyük değişimler ve atılımlar yapmıştır, bunlardan bazıları Avea, TTnet gibi büyük ve popüler markaları bünyesine katmasıdır. Bu sebepten dolayı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ulaşmamızı gerektiren etmelerde artmıştır. Türk Telekom telefon numaralarından yukarıda saydığımız ve daha fazlası için destek alma hizmetleri ve işlemlerini kolaylıkla sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle Türk Telekoma bağlı kuruluşlara ait işlemleri tek bir çatı altında kolaylıkla yapabiliyorsunuz.
Aynı vermiş olduğumuz Türk Telekom numaraları şikayet, soru ve sorun bildirim gibi durumlar içinde kullanabilir.

Türk Telekom Markaları

Diğer hizmetlere göre Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine ulaşmak çok daha kolay ve kısa sürmektedir tabi ki bunun sebebi de bir telekomcu olarak kendileri örnek olmak zorundadır ve buda bizim işimizi kolaylaştırmaktadır.

Aşağıda vermiş olduğumuz bireysel kişiler için (Ev kullanıcıları vs.) Aynı zamanda Kurumsal Müşteri (İş yerleri vs.) hizmetlerine de ulaşabileceğiniz numara mevcuttur.

Belirtiğimiz gibi sadece Türk Telekom değil alt markaları içinde bu vermiş olduğumuz Türk Telekom çağrı merkezi numaralarından yararlanarak yardım alabilirsiniz.

Bunlardan Bazıları  şöyle;

ALBtelecom, AssisTT, Sebit, Argela, Innova vede Tvbu, TTnet, Avea gibi bir çok alt dalları da dahildir.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Numaraları

Türk Telekom Bireysel Telefon No: 
444 1 444

Türk Telekom Kurumsal Telefon No: 
444 5 444

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini aradıktan sora müşteri temsilcisine direk bağlanmak isterseniz aşağıda ki kısa yoldan yararlanabilirsiniz.
Yukarıda ki numaralardan birini aradıktan sonra telefonunuzdan 0 (SIFIR) tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanmak için sıraya alınırsınız.

Ayrıca eklemek istediğiniz bir soru, sorun ve yorumunuz varsa aşağıdan bizlere yazabilirsiniz.

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayımlanmayacak. *