Halk Bankası Müşteri Hizmetleri ve Hızlı Bağlantı

Halk Bankası Çağrı Merkezi  /  Telefon / Fax / Adres / Mail  Bilgileri

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Bilgileri

Halk Bankası 1933 yılında halk sandıkları kanunu doğrultusunda  küçük esnaf ve zanaatkarlara kredi vermek adına falilye başlamış bir devlet bankasıdır. HalkBank dünya sıralamasın da ilk 160 banka içerisinde yer almakta olup güçlü bir finansal yapıya sahiptir. Devlet güvencesi altında olmamız açısından halk bankası diğer bir çok bankaya göre güven verdiği için insanların çoğu paralarını bu bankaya yatırmaktadır.
HalkBank müşteri hizmetleri geçmiş yılara göre kendisini daha bir geliştirmiş şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. HalkBank çağrı hizmetlerine bağlandığınızda sizi karşılayan bir sesli yanıt sistemi mevcuttur böylelikle işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz amaçlanmıştır.

HalkBank İletişim Bilgileri

Aşağıda bulunan telefon, adres, fax ve yazışma adreslerinden Halk bankasna kolayca ulaşabilir ve işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Müşteri Hizmetleri 

Halk bankası Alo dialog Hattı olarak geçmekte olan numaralar aşağıdadır. Halk bankası tüm müşterilerinin soru, sorun, şikayet ve taleplerine cevap vermektedir.

444 0 400

Halk bankası temsilcisine hızlı bağlanmak için önce “1” sonra “0”ı tuşlayınız.

Kobi Destek Hattı 

Bu numaradan ise Halk bank kobi destek hattı olduğundan Halk bankası ile çalışan iş yerleri daha hızlı çözüm bulabilirler.

444 0 401

HalkBank Fax Numarası:
0 212 340 09 99 

HalkBank Yazışma Adresi:
Mutlu Müşteri Merkezi PK 17 34735 Sahrayicedit / Istanbul adresine postanızı iletebilirsiniz.

HalkBank Mail Adresi:
[email protected]

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Halk Bankası Müşteri hizmetleri & Halk Bankası Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Halk Bankası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Halk Bankası hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *