GİTTİGİDİYOR.COM Müşteri Hizmetleri ve Talep, Şikayet Numaraları

Gittigidiyor.com Müşteri Hizmetleri İletişim

Gittigidiyor İletişim numaraları

Gittigidiyor.com ülkemize e-ticaret mantığını oluşturan kuruluşların başında gelir yabancı ve büyük bir firma olan Ebay adlı dünyaca ünlü kuruluşun iş ortaklığı olarak çalışır. Gayet güvenli ve sorumluluk sahibi otoriter bir e-ticaret sitesidir.

Bir çoğumuzun e ticaret kavramını Gittigidiyor.com dan öğrendiğimiz yalanlanamaz.
Gittigidiyor.com Müşteri hizmetleri gerçekten etkili ve sistematik çalışmakta ve müşterilerini mağdur etmemektedir. Fakat bu bir e ticaret sitesi olduğundan dolayı binlerce kişi satış ve alış yapıyor bu sebepten dolayı art niyetli insanlar olabiliyor maalesef ve sizi mağdur edebiliyor bu durumda hakkınızı aramanız için hemen Gittigidiyor.com müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneririz. onun haricinde ödeme sorunları,ürün iade politikası, hesap sorunları gibi bir çok durumda Gittigidiyoru arayabilirsiniz.

Gittigidiyor Çağrı Merkezi İletişim Telefonu

Bir sorun doğduğunda aslında sizlere, kendileri telefon yoluyla hemen ulaşmaktalar fakat başka bir durum olduğunda ve gittigidiyor’u bilgilendirip destek almak istediğinizde aşağıda ki telefon numarasını kullanabilirsiniz.

0216 687 02 99

GittiGidiyor Diğer İletişim Bilgileri

GittiGidiyor Çağrı merkezi yanı sıra farklı yollar ile GittiGidiyor müşteri hizmetleriyle iletişim kurmanız mümkündür, bu yollar aşağıda sizlere sunulmuştur tercih etiğiniz iletişim adresinden yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

GittiGidiyor Kayıtlı E-Posta
[email protected]

Gittigidiyor Faks
+90 (216) 687 02 98

Gitigidiyor müşteri hizmetleri online işlem merkezi için BURAYA TIKLA

Gittigidiyor Sosyal Medya Hesapları
Gittigidiyoru sosyal medyalar üzerinden takip ederek avantajlı kampanyaları, indirimleri, yenilikleri takip edebilir aynı zamanda sosyal medya üzerinden kendileri ile iletişime geçerek gg ekibine ulaşabilirsiniz.
GG Twitter
GG google+
Gittigidiyor Merkez Adres
My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746
Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul

Gittigidiyor’a her konuda çekinmeden ulaşıp yardım ve destek alabilirsiniz çözümleri gayet hızlıdır.  Ayrıca aşağıdan yorum ekleyerek sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak. *

Yorumlar

 1. Sekan Gülaçtı

  Iyi gunler ben yaklaşık 10 gün önce iki ürün sipariş ettim. Ürünün bir tanesi bana ulaştı ancak ikinci ürün hâlâ ulaşmadı kart cekimi yapıldığı halde ürün teslimatı olmadı bununla ilgili beni bilgilendirirseniz sevinirim. Tekrar iyi günler
  Serkan Gülaçtı.
  0535 xxx 85xx

  • MusteriHizmet

   Merhaba Serkan bey, yukarıda paylaştığımız bilgiler doğrultusunda gittigidiyor sitesi üzerinden hesabınıza giriş yaparak müşteri hizmetlerine sipariş konuzu iletmeniz durumunda ürün size ulaşana kadar ödeme aktarımınız duraklatılır.

 2. Hanife Demir

  İyi günler ürün aldım iki gün önce herhangi bir bilgilendirme olmadı fatura kargo vs.

  • MusteriHizmet

   Merhaba, Gittigidiyor hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Aldıklarım” menüsüne giriş yaparak, aldığınız ürünün akibetini takip edebilirsiniz.

 3. aa

  kayıtsız işlem ile aldığım ürün takibini nasıl yapabilirim

 4. Esra Eraslan

  İyi günler sizden birkaç ürün aldım hepsi ayrı ayrı gelip ayrı ayrı kargo ücreti ödüyorum neden toplu gelmiyor bizi neden madur ediyorsunuz