DenizBank Müşteri Hizmetleri Numaraları & Direk Bağlanma

DenizBank Müşteri Hizmetleri İletişim

Denizbank Müşteri hizmetleri İletişim

Deniz bankası Türkiye’de uzun zamandır hizmet eden ve müşterileri tarafından sevilen bir bankadır. bunların başlıca sebeplerinden biri müşterilerine olan hizmetleri ve önce müşteri politikasıdır.

Denizbank müşteri hizmetleri, müşteri odaklı çalışan gerek şube gerek telefonda açıkca müşterilerinin ne istediğine odaklanan bir hizmet yapısına sahiptir. Denizbank çağrı merkezine bağlandığınızda isterseniz sesli seçenekler aracılığı ile isterseniz de direk Denizbank müşteri temsilcisine bağlanarak işleminizi hızlı bir şekilde yapabilmektesiniz. Bunların yanında Denizbank’a ulaşmak için yazışma ve mail adreslerini de sizlerle paylaşacağız.

Denizbank Çağrı Hizmetleri Telefonları

Aşağıda ki numaralardan deniz bankasına 7/24 ulaşabilirsiniz.

0850 222 0 800
444 0  800

Yukarıdaki  Deniz bankası müşteri hizmetleri numaralarından birini aradıktan sonra “5” “5” “0” tuşlarını telefonunuzdan tuşlarsanız direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Siteme kayıtlı cep telefonunuzdan ararsanız sadece kart şifrenizi girerek denizbank çağrı hizmetlerinde hızlı işlem yapabilmektesiniz.

Ayrıca aşağıdaki normal numaradan da deniz bankasına ulaşmanız mümkün.
0 (212) 348 20 00

DenizBank İletişim adresleri

Merkez Adresi
Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İSTANBUL

Denizbank KEP mail adresi
[email protected]

Yukarıda Deniz bankası müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini paylaştık. Sizlerinde Denizbank hakkında bizlere sormak yada paylaşmak istediği tecrübeleri varsa aşağıdan yorum olarak bize lütfen gönderiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Yasar demirbas

    Deniz bank iletişim merkezi ve müşteri hizmetlerini birisi yola koymasi lazim nezaman arasam imkansiz müzik dinletmek hoşlarina gidiyor.

  2. Ayşe BULUT

    Müşteri Memnuniyeti Edirne merkez şubesinde çalışan bayan memurlardan Nilay ve Damla hanıma Teşekkürler iyi varlar