ARAS KARGO Müşteri Hizmetleri Numaraları ve Direk Bağlantı

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo başlangıçta karsta bir vilayete bir at arabası ve küçük bir depo ile ticaret yaşamına başlamış olan ve tecrübesinin temelden geldiğini kanıtlayan bir kargo firmasıdır. Şuan yaklaşık 900’e yakın şube ile hizmet vermektedir.

Aras kargo en çok tercih edilen kargolar dan biri olmasına rağmen diğer kargolar gibi burada da istenmedik bir çok sorunla karşılaşılmaktadır. Bunların en başında kargo gecikmeleri, adreste bulamama, kargo da hasar gibi sorunlar gelmektedir. Bunun yanında Aras kargo Müşteri Hizmetlerini aramak için bir çok neden mevcuttur bunların başlıcaları da şöyledir, adresten kargo alım, Kargo takip, kargo yönlendirme, kayıp kargo gibi bir çok hizmet vermektedir.

Aras Kargo çalışma saatleri
Hafta içi saat 08:30-18:00 
Cumartesi günleri saat 08:30-13:00 
Pazar tatil.

Aras Kargo Çağrı Merkezi

Aşağıdaki numaradan her türlü işleminizi halledebilirsiniz.  İster Kargo sorgulayın isterseniz de kargo alımı bildirin yada bir sorun, şikayet söyleyin veya Aras Kargo Şubelerinin telefonunu isteyiniz her türlü işlemi Aras Kargo bu müşteri hizmetleri numarasından yürütmektedir.

Aras Kargo Telefon
444 25 52

Aras Kargo Temsilciye Direk Bağlantı

Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için “0” basmanız yeterli.

Bu numara haricinde Aras Kargo her şubesi içerisinde en az bir telefon bulundurur bu numaralar direk o şubede çalışan ve sizin kargonuzla ilgilenen temsilciler bakmaktadır. Böylelikle işinizi daha kolay çözersiniz.  Çok fazla şube ve numara olduğu için burada paylaşmamız zor ama size şu taktiği verelim.

444 2552 arayıp “0” tuşlayıp müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra  temsilciye adresinizi söyleyerek en yakın Aras kargo Şubesinin telefonunu isteyiniz yada kargonuz hangi şubede ise sorup oranın telefonunu alınız böylelikle o telefon numarasını arayarak çok hızlı sorununuzu çözebilirsiniz.


Aras Kargo Hızlı Bağlantılar

Kargonuz şuan nerede, adresinize ne zaman ulaşır gibi bilgileri öğrenmek için aşağıdaki aras kargo takip bağlantısına tıklayınız ve takip numaranız ile kargonuzu sorgulayınız.
Aras Kargo online kargo takip etmek için BURAYA TIKLAYINIZ.

Daha hızlı ve net bilgi almak için aras kargo şubelerine ait telefon numaralarına ve adreslerine ulaşabilirsiniz. Bunun için aşağıda ki bağlantıdan adres seçimi yaparak numara ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Aras Kargo şube telefonları ve iletişim adreslerini öğrenmek için BURAYA TIKLAYINIZ.

Aras kargo ile ilgili şikayet, soru, sorun gibi bildirimlerde bulunmak için lütfen aşağıda ki bağlantıya tıklayınız ve forumu doldurunuz.
Aras Kargo iletişim formu doldurmak için BURAYA TIKLAYINIZ.
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. MELİCE BİLGİN

    Artvin merkezde oturmaktayım. trendyoldan alışveriş yaptım.Ürün Aras kargoyla bana teslim edildi.daha sonrasında ürünü iade etmek zorunda kaldım . ürünün iadesini oluşturdum aras kargoyla gönderdim.aradan bir hafta geçti.aras kargodan aradılar yanlış iade kodu oluşturmuşsunuz dediler.ürün geri geldi size teslim etmemiz gerkiyor dediler .bende onayladım.fakat ürünü bana teslim etmediler.bir kaç kere aradım .hatta şubeye gittim. hiç kimse bana doğru bilgi vermedi.aradıkları numarada bir defa tlfona baktı.sonrasında bakmadılar.Artvin merkez aras şubesinden şikayetçiyim. artk güvenim kalmadı

  2. MEHMET TUNCER

    ŞİRKETİNİZ HİÇ İYİ ÇALIŞMIYOR DAHA DOĞRUSU TOSYA FİRMANIZ LAÇKA, BUNDAN SONRA VERDİĞİM SİPARİŞLERİ ARASA VERMEMELERİ İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIM VE TANIDIKLARIMADA İLETECEĞİM
    SAYFANIZDAKİ TELEFON NUMARANIZ BİLE HATALI ÇALIŞMIYOR